Ana sayfa BT Gündem Bu kampanya evdeki duvarları kaldırıyor

Bu kampanya evdeki duvarları kaldırıyor

104
0

AirTies, çok katlı, geniş ya da betonarme yapılarda sıklıkla görülen “internet çekiyor, çekmiyor” karmaşasına son veriyor. AirTies’ın yeni “Kablosuz Geniş Ev Paketi” ile internet kullanıcıları hem kablolardan hem de sınırlardan kurtulacak. Modem ve erişim noktasını bir arada sunan “Kablosuz Geniş Ev Paketi” 119 dolarlık özel kampanya fiyatı ile kapsama alanı sorununa ekonomik bir çözüm sunuyor.
“Kablosuz Geniş Ev Paketi”
Air 5340 modem ve Air 4310 erişim noktasından oluşan bu paket ile artık evinizin her yerinden kablosuz internete bağlanma özgürlüğü başlıyor.

Kablosuz ağının kapsama alanını genişletmek isteyen veya kabloludan kablosuz ağa geçmek isteyen internet kullanıcıları için çok ekonomik bir çözüm sunan “Kablosuz Geniş Ev Paketi” sınırlı bir süre için 119 dolarlık fiyatı ile raflarda yerini aldı.

ÖLÜ NOKTALARA ELVEDA
802.11N teknolojisi ile 150 Mbps’ye varan hızlarda kablosuz iletişim sunan Air 5340 eski teknolojilere kıyasla 3 kata kadar daha hızlı bir kablosuz iletişim sunuyor. Böylece, veri taşırken, video izlerken veya internete resim yüklerken kablosuz ağdan daha yüksek performans elde edilebiliyor. AirTies’ın patentli MESH teknolojisini taşıyan Air 4310 erişim noktası ise kablosuz ağınızın kapsamı alanını genişletmenize olanak sağlıyor. AirTies tarafından geliştirilen MESH teknolojisi çok katlı betonarme yapılarda ve geniş alanlarda ortaya çıkan sinyal zayıflaması sorununu ortadan kaldırıyor. Böylece evinizdeki ölü noktalar ve duvarlar, internetle aranıza giremiyor. Bunun yanında Air 4310’un üzerinde yer alan Ethernet portu sayesinde masaüstü bilgisayarlar da kablosuz ağa dahil edebiliyor. Böylece, masaüstü bilgisayarların kablosuz ağı algılaması için ayrı bir USB adaptör almaya gerek kalmıyor.

KABLOSUZ AĞINIZI GENİŞLETMEK BİR DOKUNUŞ KADAR KOLAY
Kablosuz Geniş Ev Paketindeki ürünlerin kurulumunu çok kısa sürede kolayca gerçekleştirebilirsiniz, AirTies’ın kolay kurulum CD’si ile modeminizi kolayca kurabilir, AirTies tarafından geliştirilen AirTouch özelliği ile kablosuz ağınızı bir tuşa basarak genişletebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey modeminizi kurduktan sonra, evinizde kablosuz sinyalin zayıfladığı noktaya Air 4310’u yerleştirerek üzerinde yer alan AirTouch tuşuna basmak. Birkaç dakika içinde evinizde hiç sinyal alamadığınız bir bölümde bile yüksek hızda internet keyfine başlayabilirsiniz.

AĞINIZ GÜVENDE
Kablosuz ağınızı kurdunuz ve kolayca genişlettiniz. Peki, ağınız yetirince güvende mi? AirTouch teknolojisi, kablosuz ağınızı kolayca genişletmenin yanı sıra, en üst seviyede güvenlik teknolojisi ile otomatik olarak şifreleyerek davetsiz misafirlere karşı koruyor. Böylece kullanıcılar karmaşık ve zorlayıcı süreçlerle uğraşmıyor. Üstelik ağınıza bağlayacağınız diğer AirTouch teknolojili cihazlar için gerekli olan ayarlar da otomatik olarak gerçekleşiyor.

AirTies Kablosuz Geniş Ev Paketi, tüm AirTies ürünlerinde olduğu gibi, kolay kurulum CD’si, 7/24 teknik destek ve 3 yıl garanti özellikleri ile birlikte özel tasarım kutusu ile seçkin teknoloji marketlerinde yerini aldı.