Bu klavye kas gevşetiyor

HP, kullanıcılarına pek çok açıdan kullanım kolaylığı sağlayan modüler klavyeyi piyasaya sunuyor. HP, O4 standart klavyeden daha fazlasını bekleyen müşterileri için esnek ve uyarlanabilir alternatif bir klavye geliştirdi.
Yeni klavye tasarımı, sayısal klavyenin farklı şekillerde kullanımını ya da yerinden çıkarılmasını sağlıyor. Kullanıcılar, çalışma alanlarında tuş takımını daha uygun bir pozisyonda kullanabiliyor ya da yerden kazanmak için tamamen çıkarabiliyorlar.

HP Modüler Klavye, masanın üzerinde dümdüz (eğim olmadan) durduğundan bileğin de daha fazla rahat etmesini sağlıyor. Bunun yanı sıra klavye, entegre ayağın kullanımıyla +6 ya da + 12 derecelik açılarla da kullanılabiliyor.

Yeniden Programlanabilen Tuşlar

Yeni klavye tasarımı, sık kullanılan Web sayfalarına, uygulamalarına ve veri dosyalarına hızlı erişim sağlayan 6 adet yeniden programlanabilir tuşa sahip bulunuyor. Buna ek olarak sayısal tuş takımında da hızlı tarih girişi sağlamak ve programlarda düzeltme yapabilmek için 4 tane yeniden programlanabilir tuş yer alıyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Biz, bağımsız yayın kuruluşu olarak, size sunduğumuz hizmetin maliyetini, reklam gelirleri ile karşılıyıoruz. Reklam gelirlerimizii artırmamıza yardımcı olun.