Bu pusula sadık müşteriyi gösteriyor

IPera İletişim Teknolojileri, sahip olduğu 13 yıllık köklü deneyim ile geliştirdiği “Pusula İletişim Yönetimi Danışmanlığı” hizmetini Türkiye’deki tüm orta ve büyük ölçekli kurumların hizmetine sunuyor. Türkiye’de bir ilk olan İletişim Yönetimi Danışmanlığı hizmeti, şirketlere büyük bedeller ödeyerek satın aldıkları teknolojileri, özellikle telefon sistemlerini, müşteri memnuniyetini ve verimliliklerini arttırmak için kullanabilmenin anahtarını sunuyor. İletişim Yönetimi Nedir?
Müşteri odaklı kuruluşlar, şirket vizyonuna ve stratejilerine uygun performans kriterlerini oluşturmak ve bu kriterlere uygun çalışma ortamını hazırlayarak, performansı sürekli iyileştirmek durumundalar. İletişim Yönetimi de en yalın ifadeyle, bu hedef doğrultusunda bilgiye dayalı analizler yapılarak iyileştirmeye açık noktaların tespit edilmesi, kullanılacak doğru iletişim araçlarının saptanması, verimliliği arttıracak iletişim uygulamalarının geliştirilmesi ve çalışanların bu sistemlerle ilgili becerilerinin artırılmasına verilen genel ad.

Kurumlar tüm bu çalışmaları metodolojik ve hatasız yapacak, bilgi birikimiyle en doğru yolu gösterecek danışman firmalara ihtiyaç duyuyor. Çözüm tespiti ise ancak piyasadaki tüm teknolojik çözümlere hakim, geçmiş sıkıntıları iyi bilen, ihtiyaçlara özel çözüm önerileri oluşturabilen bağımsız bir danışmanlık faaliyeti ile mümkün. IPera İletişim Teknolojileri de yıllara dayanan bilgi birikimiyle oluşturduğu danışmanlık hizmetlerini PUSULA başlığı altında toplamış bulunuyor. Marka ve ürün bağımsız çözüm önerilerini rapor olarak sunan IPera, firmalar eğer isterse uzun soluklu rehberlik ve yol göstericilik çalışmaları da sunabiliyor.

İletişim çağına giriyoruz derken, iletişim çıkmazına mı giriliyor? Bu soruyu IPera Genel Müdürü Tolga Gündüz, “Bazı firmalar için evet, bu doğru!” diyerek yanıtlıyor. Şirketlerin ihtiyaçlarından, iletişim araçlarını kullanım alışkanlıklarından ve yoğunluk analizlerinden yola çıkarak onlara özel çözümler sunulmasının önemine işaret eden Tolga Gündüz, “Ancak bu şekilde firmanın ihtiyaçları en net şekilde analiz edilip firmaya özel reçeteler yazılabilir. Aksi takdirde firmalar iletişim çıkmazları nedeniyle müşteri kaybetmeye devam edeceklerdir. İşin çarpıcı yanı ise biz onlara ayna tutuncaya kadar çoğu firmanın ne kadar büyük maddi kayıplara uğradığının farkında bile olmaması. Bizler PUSULA ile firmalara teknoloji danışmanlığı, tarife yönetimi, performans yönetimi ve uygulama geliştirme hizmetleri sunuyoruz.”diyor

Pusula İletişim Yönetimi Danışmanlığı hakkında daha ayrıntılı bilgi, IPera’nın www.ipera.com.tr adresindeki web sitesinden edinilebilir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Biz, bağımsız yayın kuruluşu olarak, size sunduğumuz hizmetin maliyetini, reklam gelirleri ile karşılıyıoruz. Reklam gelirlerimizii artırmamıza yardımcı olun.