Bursaspor, taraftarına sabit internet hizmeti de sunmaya başladı

BURSASPORCELL adıyla mobilde taraftarları avantajlı tarifelerle buluşturan Türk Telekom şimdi de BURSASPORNET markasıyla evde internet hizmetini hayata geçirdi.BURSASPORNET markasıyla hayata geçirilen evde internet hizmeti ile yeşil beyazlı taraftarlar mobilin yanı sıra artık avantajlı evde internet hizmetinden yararlanarak takımlarını desteklemeye devam edecekler.

BURSASPORNETlilere özel olarak hazırlanan tarife kapsamında taraftarlara ayda 35GB internet ve Türk Telekom Wi-Fi noktalarında 1963 Wi-Fi dakika hediye ediliyor. Taraftarlar evde internet paketinden KDV dahil ayda 56,90 TL ödeyerek yararlanabilecek. Türk Telekom evde internet kullanıcıları ise isterlerse mevcut paketleri üzerinden BURSASPORNETli olabilecek.

Rakipsiz 500 Tarifesi ile mobilde de avantajlı fiyatlar BURSASPORCELL’de…
Taraftarlara mobilde BURSASPORCELL markası altında faturalı ve faturasız olmak üzere farklı tarife seçenekleri sunuluyor.

BURSASPORCELLli olmak isteyen taraftarlar yeni, faturalı Rakipsiz 500 Tarifesi ile yurtiçi her yöne 500 dakika, tüm taraftar hatlarıyla sınırsız konuşma; her yöne 1000 SMS, 2GB cepten internete 12 ay taahhüt vererek 19 TL’ye sahip olacak.

Faturasız Şampiyon Tarife’ye* yeni hat aktivasyonu veya numara taşıma ile gelen taraftarlar ise aylık tek seferde 20 TL üzeri yükleme yapmaları durumunda, grup içi aylık 2 bin dakika hediye konuşma süresi kazanıyor. Taraftarlar ayrıca Rakipsiz 2GB** ve Rakipsiz 4GB*** faturasız paketlerinden de yararlanabiliyor.

BURSASPORNET ve BURSASPORCELL’li olmak isteyen taraftarların Türkiye’deki herhangi bir Türk Telekom bayisini ziyaret etmeleri, Türk Telekom web sitesi üzerinden ya da 444 1 444 No’lu çağrı merkezi üzerinden başvurmaları yeterli.

*Şampiyon Tarife paketiyle her yöne avantajlı konuşup tüm taraftar tarifeleri ile 2000 dakika bedava konuşmak isteyen taraftarlara özel olarak sunuluyor.
**Rakipsiz 2GB paketiyle her yöne 500 dakika, her yöne 1000 SMS ve 2GB Cepten İnternet sadece 19TL olarak sunuluyor.
***Rakipsiz 4GB paketiyle her yöne 500 dakika konuşma, her yöne 1000 SMS ve 4GB Cepten İnternet sadece 25TL olarak sunuluyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici kullandığınız için, içeriğimizi görüntüleyemiyorsunuz. Biz, bağımsız yayın kuruluşu olarak, size sunduğumuz hizmetin maliyetini, reklam gelirleri ile karşılıyıoruz. İçeriğimizi görüntülemek ve reklam gelirlerimizi artırmamıza yardımcı olmak için reklam engelleyici uygulamanızı kapatarak yeniden deneyin.