Büyük Veri Bulut’a yolculuğa başladı

Veri depolama ve yönetimi sistemlerinde dünyanın lider firmalarından EMC’nin bu yıl beşincisini düzenleyeceği EMC Forum İstanbul, 15 Kasım 2011 tarihinde Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleşecek.   
Açılış konuşmalarını EMC Türkiye Genel Müdürü Önder Sönmez  ve EMC Corporation Global Gelişim Merkezi CIO ve COO’su Sanjay Mirchandani’nin yapacağı EMC Forum’a alanında uzman değerli konuşmacılar da katılım sağlayacak.
Bu yılki teması Büyük Veri’nin Bulut Bilişim’e olan yolculuğu olan EMC Forum’da katılımcılar ‘Bulut Bilişim’ ve ‘Büyük Veri’ ye ilişkin son trendler hakkında bilgi edinebilecekler. Her ölçekte şirket için pazarın lider çözümlerini işletmelerin ayağına getiren EMC Forum İstanbul ile katılımcılar, sektörün uzman isimleri ve uzman markaları ile tanışma fırsatı da yakalayacak.    
Bu yıl da binin üzerinde katılımcı hedefleyen EMC Forum İstanbul, aynı zamandan hem kurumsal firmalar hem de kurumsallaşmak isteyen KOBİ’ler için yeni teknolojiler, içerik yönetimi, arşivleme, sanallaştırma,yedekleme ve felaket kurtarma gibi konularda çözüm sunan şirketleri ve bu şirketlerin uzman isimlerini de ağırlayacak. Brocade, Cisco, Vmware, KoçSistem, Microsoft, Arena, Avnet, Intel, Greenplum, gibi bilişim sektörünün önde gelen temsilcilerinin yer aldığı etkinlikte; donanım, yazılım, depolama, Bulut Bilişim, Büyük Veri  başlıklarında oturumlar düzenlenecek.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu