CA’da iki yeni isim

Hakan Durgut eTrust Güvenlik Yazılımları Teknik Destek Sorumlusu; M. Özgür Depren ise Teknik Danışman olarak CA İstanbul Ofisi’nde görevlerine başladıDokuz yılı aşkın bir süredir BT sektöründe çalışan ve CA’da eTrust Güvenlik Yazılımları Teknik Destek Sorumlusu olarak göreve başlayan Hakan Durgut; Kadıköy Anadolu Lisesi’nden sonra, 1997 yılına kadar İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) Fizik Mühendisliği Bölümü’ne devam etti. Amerika’da Cisco BPX, IGX Switches konularında sertifikasyon programlarına katılarak sertifika alan Durgut, iş hayatına Doruk A.Ş.’de Sistem Yönetisi olarak başladı.

Hakan Durgut, Doruk A.Ş’den sonra 5 yıl boyunca, Ankara Teknik Müdürlüğü ve Bölge Sorumlusu gibi farklı görevlerde bulunduğu Comnet İletişim Hizmetleri’nde çalıştı. 2 yıl kadar Bnet İletişim Hizmetleri’nde Omurga Yöneticisi olarak görev yapan Durgut; CA ekibine katılmadan önce Avanteg İletişim Hizmetleri’nde Operasyon Direktörlüğü yapıyordu.

Hakan Durgut, CA’da eTrust Güvenlik Yazılımları Teknik Destek Sorumlusu olarak, eTrust ürünlerinde ağırlıklı IAM (Kimlik Erişim Yönetimi) ve SIM (Güvenlik Bilgi Yönetimi) grubuyla ilgilenecek.

CA Teknik Servis Departmanı’na Teknik Danışman olarak katılan M. Özgür Depren ise, Orta Doğu Teknik Üniversitesi (ODTÜ) Elektrik ve Elektronik Mühendisliği Bölümü’nden 1996 yılında mezun oldu. Boğaziçi Üniversitesi’nde Elektrik ve Elektronik Mühendisliği Bölümü’nde Yüksek Lisans yapan Depren; iş hayatına TÜBİTAK Bilten’de Yazılım Geliştirme Uzmanı olarak başladı.

TÜBİTAK Bilten’den sonraysa Boğaziçi Üniversitesi’nde Proje Koordinatörü olarak çalıştı.

M. Özgür Depren, CA’nın kanal üzerinden satılan ürün ve çözümlerinin (eTrust Antivirus, eTrust Pestpatrol, eTrust Secure Content Manager, BrightStor Arcserve Backup, BrightStor Arcserve Backup for Laptops and Desktops, BrightStor High Availability Manager ürünleri) teknik desteğinden sorumlu olacak. Depren; bayilere eğitim verilmesi, demo ve deneme sürümü isteklerinin gerçekleştirilmesi, satış öncesi teknik destek ve danışmanlık çalışmalarından da sorumlu olacak.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Biz, bağımsız yayın kuruluşu olarak, size sunduğumuz hizmetin maliyetini, reklam gelirleri ile karşılıyıoruz. Reklam gelirlerimizii artırmamıza yardımcı olun.