Ana sayfa BT Gündem CA’den hızı veri kurtarma yazılım

CA’den hızı veri kurtarma yazılım

86
0

Verimliliği artıran, veri depolama, koruma ve kurtarma maliyetlerini azaltan bir şekilde tasarlanan yeni özelliklerin ilk başında sanallaştırma gelişmeleri, tümleşik veri tekilleştirme, Depolama Kaynak Yönetimi (Storage Resource Managemen-SRM) ve önemli kurumsal bilgilerin kurtarılabilmesini garanti altına alan yenilikçi yöntemler yer alıyor. Çözüm, atıkları azaltıp verimliliği artırarak ve müşteri deneyimini de geliştirerek CIO’ların Uçtan Uca Güvenilir bir BT’ye sahip olmaları için 13 yeni ve gelişmiş üründen biri olarak dikkat çekiyor. CA Türkiye Genel Müdürü Çetin Uygun, CA’in Felaket ve Kurtarma Yönetimi çözümleriyle kurulduğu günden bu yana her zaman fark yarattığını vurgulayarak; kullanıma sunduğu yeni sürümlerle bunu devam ettirdiğini belirtiyor:

“Dar bütçeler ve sınırlı eleman sorunları ile karşı karşıya olan kurumların en büyük ihtiyaçları, varolan donanımlarından daha iyi yararlanarak; yedekleme ve kurtarma uygulamalarını sorunsuz bir hale getirecek ve kurtarma yönetim stratejilerinin daha akıllı ve daha güvenilir olmasına yardımcı olacak bir çözümdür. CA Felaket Kurtarma Yönetimi (CA Recovery Management) çözümümüzün yeni sürümü bu zorlukların üstesinden gelinmesine yardımcı olacak en yeni teknolojideki özelliklerle dolu.

BT organizasyonları iş sürekliliği ve sistem çökmesi halinde kurtarma amaçlarına yönelik olarak verilerinin kopyalarını koruma ve yönetmede gelişmiş ve ekonomik yolları aramaktalar. Yerel veri tekilleştirme, SRM ve sunucu sanallaştırma ortamlarındaki imaj düzeyindeki yedeklemelerden, dosya düzeyinde kurtarma gibi önemli teknolojileri bir araya getiren çözümümüzün yeni sürümü, fiziksel ve sanal ortamlar için bu gereksinimleri karşılayan yedekleme ve çoğaltma özelliklerini sunuyor.”

CA ARCserve Backup r12.5 ve CA XOsoft High Availability r12.5 ve CA XOsoft Replication r12.5’i bir arada sunan yeni CA Recovery Management, bu komple paketle BT departmanlarının daha düşük maliyetle veri kaybı riskini en aza indirmelerini, verilerini kapsamlı bir şekilde korumalarını ve herhangi bir felaket durumunda sistemde yer alan tüm verilerin geri getirilmesini sağlıyor.

ARCserve Backup r12.5 yenilikçi disk ve teyp yedekleme özelliklerini; fiziksel ve sanal ortamlardaki etkili yedekleme sürecini destekleyen gelişmiş teknolojiler ve tümleşik anti-virüs ile şifreleme araçlarıyla bir araya getiriyor. Bu özellikleriyle ARCserve Backup r12.5, “kutusundan çıkarılır çıkarılmaz kullanıma hazır” en güvenilir çözüm olarak dikkat çekiyor.

CA XOsoft Replication ve CA XOsoft High Availability ise uygulama bilincine sahip çoğaltma, sürekli veri koruma (CDP) planlı ve otomatik geçiş ile sistemde aksamaya neden olmayan, otomatik sistem çökmesine karşı kurtarma testlerini bir araya getiren özellikleriyle iş sürekliliği ve sistem çökmesi halindekurtarma olanaklarını bir arada sunuyor.

Bu özellikler hem fiziksel, hem de sanal ortamlardaki iş açısından önem taşıyan tüm uygulama, dosya, e-posta ve veritabanlarının koruma altında olduklarından ve kurtarılabileceklerinden emin olunmasına yardımcı olur.