Çağrı Merkezi çalışanları canlı tabloda yer aldı

Türkiye’nin lider müşteri ilişkileri yönetim merkezi Turkcell Global Bilgi, kurum çalışanları için motivasyon amaçlı gerçekleştirdiği şirket içi etkinliklere bir yenisini daha ekledi. Turkcell Global Bilgi, 13 lokasyonundaki tüm çalışanları için  “Canlı Tabloda Yerini Al”  isimli eğlenceli bir yarışma düzenledi. Kurulan ekipler yarışmada birinci gelebilmek için birbirinden farklı mekanlarda ve yaratıcı kıyafetlerle ünlü İspanyol ressam Goya’nın “Paso Bar Andalucia” isimli tablosunun benzerini fotoğraflamaya çalıştı.

20 ekibin başvurduğu “Canlı Tabloda Yerini Al”  yarışması için çalışanlar kendi imkanları ile tablodaki resmin konseptine uygun kıyafetler ve mekan ayarladılar. Etkinlikte, İstanbul, İzmir, Erzurum, Diyarbakır, Ankara, Eskişehir, Karaman, Trabzon ve Van lokasyolarındaki ekipleri geride bırakarak birinci olan Artvin çağrı merkezi ekibi yarışmadan yurtiçi uçak bileti kazandı.

Turkcell Global Bilgi İnsan Kaynaklarından Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ersin Aydın düzenlenen etkinliklerle ilgili şunları söyledi; “ Turkcell Global Bilgi olarak önceliğimiz çalışanlarımızın mutluluğu ve motivasyonu. Onların motivasyonunu yüksek tutmak ve mutlu etmek için düzenli olarak çeşitli organizasyonlar düzenliyoruz. “Canlı Tabloda Yerini Al”  etkinliği ile çalışanlarımızın yoğun iş temposunda güzel vakit geçirmelerini ve daha motive olmalarını amaçladık. Gerçekleştirdiğimiz bu eğlenceli ve yaratıcı yarışmada birinci gelen Artvin çağrı merkezindeki ekibimizi de kutluyorum. Önümüzdeki dönemde çalışanlarımıza yönelik farklı organizasyonlar gerçekleştiremeye devam edeceğiz.”

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Biz, bağımsız yayın kuruluşu olarak, size sunduğumuz hizmetin maliyetini, reklam gelirleri ile karşılıyıoruz. Reklam gelirlerimizii artırmamıza yardımcı olun.