Çağrı Merkezi radyosu webden yayına başladı

Çağrı merkezi sektöründe ortaya koyduğu birçok proje ile ilklere imza atan IMI Conferences,  sektörü tek bir çatı altında toplayan çok önemli bir projeye imza attı: www.radyocallcetre.com Çağrı merkezi sektörünü çok farklı bir yapıda olduğuna dikkat çeken IMI Conferences Genel Müdürü Meltem Karateke, “Yaşanan yoğun rekabete karşı sektörde birlikte hareket etme, ortak bilinç oluşturma adına farklı bir vizyon var. Bu da sektörün gelişim hızını tetikleyen çok önemli bir faktör” dedi. Radyo projesinin yaratıcısı olduklarını kabul eden ancak sahibinin tüm çağrı merkezi sektörü olduğuna da vurgu yapan Karateke, “Çağrı merkezi sektörü gençlere kariyer olanağı sunan, istihdam yaratan son derece genç ve dinamik bir sektör. Bu sektörün sesi olacak genç ve dinamik bir oluşuma ve vizyona ihtiyaç vardı. Bu bakışla radyocallcenter.com’u kurduk” dedi.

Sektörün sesi olacak çok genç bir radyoyuz ve hep genç kalacağız

Çağrı merkezi sektöründe 55 binin üzerinde çalışan olduğuna ve bunların % 52’sinin 18-25 yaş grubu gençlerden oluştuğuna vurgu yapan Karateke, “Program yapısını sektörün yöneticileri ve çalışanlarıyla birlikte planladık, onlarla birlikte yayına başlıyoruz. Çağrı merkezi bugün tüketiciyi son derece yakından ilgilendiren, onun hayatını kolaylaştırmak için çalışan bir sektör ama gelişmesi gereken alanlar da hiç kuşkusuz var. Radyocalcenter.com ile hep birlikte sesli düşünecek ve gelişimi hızlandıracak projelere imza atacağız” dedi.
Saran Holding Radyoları’na teşekkür
İnternete erişilebilen her noktadan dinlenebilen, akıllı telefonlarla ipad, iphone için farklı mobil uygulamaları da bulunan radyonun fiziki olarak Saran Holding Radyoları’ndan yayın yapacağını belirten Karateke, “Projemiz, fikir aşamasından uygulamaya geçene kadar Saran Holding yöneticileri tarafından büyük destek gördü. Kendilerine bu alanda bize verdikleri destekten ötürü tüm çağrı merkezi sektörü adına teşekkür ederiz” dedi.  
Çağrı merkezi çalışanlarının kendi programlarını da yapacağı radyocallcenter’da sektörün ekonomiye katkısından sanata, modadan sağlığa kadar geniş bir içerik sunulacak 7/24 müzik yayını yapılacak.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu