Ana sayfa BT Gündem Canon’dan renkli network tarama yapabilen siyah-beyaz yazıcı

Canon’dan renkli network tarama yapabilen siyah-beyaz yazıcı

96
0

Canon, 1200 dpi’de yüksek kaliteli görüntüleme ve yazdırma özelliğine sahip iR 3225–45 serisi ile siyah-beyaz yazıcı kategorisindeki lider konumunu, geliştirilmiş performans ve ekonomik avantajla destekliyor.Kullanıcıların belgeleri renkli olarak taramasına ve iletmesine olanak tanıyan iR3225/N, iR3235/N ve iR3245/N, KOBİ’ler ve kurumsal ortamlardaki çalışma gruplarına güçlü görüntüleme çözümleri sunuyor.

Canon’un Çok Fonksiyonlu Yazıcı serisi iR3225–45, kullanılabilirliğini ve performansını büyük oranda artıran ve ofisin verimliliğine daha çok katkı sağlayan renkli tarama özelliği, LAN imkanı, iki USB arayüzü ve 1200 dpi’de yazdırma dahil yüksek kaliteli çıkış üretkenliğine sahip bulunuyor.

Ayrıca yüksek seviyede kullanım kolaylığı ve işletim hızı sağlayan, gelişmiş görüntü kalitesine sahip TFT dokunmatik ekranı bulunan seride isteğe bağlı
i-send özelliği; düzenli olarak belge tarayan işletmelerdeki kullanıcıların, taranmış belgelerini yazıcıdan e-posta, FTP veya i-Faks gibi birden çok hedefe TIFF, PDF ve JPEG formatlarında gönderebilmelerine imkan veriyor. Bu da iş akışının düzene girmesini, kağıt ve mürekkep gibi tüketim malzemelerinin kullanımında tasarruf edilmesini sağlıyor.

Canon Avrupa Pazarlama Müdürü Paul Rowntree, “iR3225–45 serisinin piyasaya sürülmesi, Canon için büyük bir adımdır. Günümüzde şirketler, eskisinden çok daha fazla yüksek kaliteli, ekonomik, siyah-beyaz baskı talep ediyor. Renkli tarama ve geliştirilmiş performans, kullanım kolaylığı ve güvenlik özellikleri ile iR 3225–45 serisinin, çalışma grubu ortamlarının ilk tercihi olacağına güveniyoruz” dedi.
iR 3225–45 ile güvenlik de zirvede!
Günümüz şartlarında güvenlik, her büyüklükte işletme için önem taşıyor.
iR 3225–45 serisi cihazlar, belge ve ağ genelinde kritik seviyeler için güvenlik seçenekleri sunuyor. Hard Disk silme kiti, cihazda önemli bilgilerin kalmamasını garantilerken, sabit sürücüde saklanan bilgiler kodlanıyor. PDF şifrelemesi ve imza seçenekleri, kullanıcıların belgelerini güvenli bir biçimde paylaşmalarına ve bilgileri sadece yetkili kişilerin görebilmesine olanak tanıyor. Cihazlar harici bir ağ bağlantısı algılarsa bağlantının cihaza ulaşmasını anında durduruyor.