Canon yazıcılar İnfronic’te

İnfronic, ürün yelpazesine Canon yazıcı ve projektörleri de ekledi. Temmuz ayından itibaren Canon markalı yazıcı ve projektörlerin de dağıtımına başlayan İnfronic, güçlü dağıtım ağı ile Canon ürünlerinin daha yaygın satışını hedefliyor.Hesmak Canon ile yapılan dağıtım anlaşması ile Canon markalı yazıcı ve projeksiyon cihazlarının Türkiye’de dağıtımına başlayan İnfronic, güçlü dağıtım ağı ile Canon ürünlerinin daha yaygın satışını hedefliyor.
Canon’un marka gücü ile İnfronic’in dağıtım gücünün birleşmesinin satış adetlerini artırıcı bir sonuç ortaya çıkaracağını söyleyen İnfronic yetkilileri, her ürün grubunda birden fazla marka seçeneği sunmayı hedeflediklerini vurguluyorlar. Bu nedenle yazıcı ürün grubunda Lexmark, projektör ürün grubunda ise BenQ markalarının yanı sıra artık Canon ürünlerinin de seçenek olarak satış kanalına sunulduğu bildiriliyor. İleride Canon’un farklı ürünlerinin de dağıtımını yapabileceklerini söyleyen İnfronic yetkilileri, ayrıca yazıcı ve projektör ürün gruplarında üçüncü bir marka seçeneği de sunabileceklerini söylüyorlar.
Canon’un da ürün yelpazelerine eklenmesi ile özellikle projektör pazarında yüzde 15 pay hedeflediklerini bildiren yetkililer, son beş yıldır projektör pazarına İnfronic’in ciddi yatırım yaptığını ve bunun meyvelerini de toplamaya başladıklarını söylüyorlar.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Biz, bağımsız yayın kuruluşu olarak, size sunduğumuz hizmetin maliyetini, reklam gelirleri ile karşılıyıoruz. Reklam gelirlerimizii artırmamıza yardımcı olun.