Casper’ın Android cihazlarında Ofis yüklü gelecek

Casper, Office Uygulamalarını Android cihazlarda ön yüklü şekilde satışa sunmak içinMicrosoft ile anlaşan dünyadaki 11 tedarikçiden biri oldu.Microsoft, Microsoft Office Uygulamalarının ve Servislerinin dağıtım ve kullanım ağını tüm dünyadaki tedarikçileriyle gerçekleştirdiğiiş birlikleriyle genişletmeye devam ediyor. Bu kapsamda Microsoft’un hayata geçirdiği projelerden birine Türkiye’den katılan tek üretici Casper ile oldu.

Casper, Microsoft ile gerçekleştirdiği iş ortaklığı sonucunda tüm Android cihazlarında Microsoft Word, Excel, PowerPoint, Onenote, Sypeuygulamalarını Mayıs 2015 itibari ile ön yüklü olarak tüketicisine ulaştıracak. Buna ek olarak Microsoft OneDrive üzerinden ücretsiz olarak 15GB bulut depolama imkanı da sunacak.Bu proje vasıtasıyla Casper mobil verimliliği iş dünyasına daha güvenli bir şekilde sunmuş olacak.

Casper da Microsoft ile “Önce Mobil, Önce Bulut” dedi

Microsoft, ‘Önce mobil, Önce bulut’ stratejisini yeniden şekillendirmek üzere tekrar harekete geçti. Bu kapsamda, bulut tabanlı hizmetlerini geliştirirken mobiliteyi artırmak amacıyla platformlar ve cihazlar arası çalışan yeni hizmetleri hayata geçirmeye devam ediyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici kullandığınız için, içeriğimizi görüntüleyemiyorsunuz. Biz, bağımsız yayın kuruluşu olarak, size sunduğumuz hizmetin maliyetini, reklam gelirleri ile karşılıyıoruz. İçeriğimizi görüntülemek ve reklam gelirlerimizi artırmamıza yardımcı olmak için reklam engelleyici uygulamanızı kapatarak yeniden deneyin.