CeBIT, Amerika’da üçüncü kez sıçrayamayacak

Hannover Messe Amerika’da düzenlediği CeBIT Amerika’nın 2005 yılında düzenlenmeyeceğini açıkladı. CeBIT Amerika bundan sonra da hiçbir zaman düzenlenmeyecek. CeBIT Amerika bu yıl ikinci kez düzenlenmişti.Geçtiğimiz ay, dünyanın en büyük teknoloji şovu olarak tarih sayfalarına giren Comdex de Kasım 2004’deki Comdex’i iptal ettiğini duyurmuştu. Comdex, yeni bir biçimde kullanıcıların karşısına 2005 yılında tekrar çıkacak. Ancak CeBIT America bundan sonra hiç düzenlenmeyecek.
Şirket yetkilileri fuarın iptal gerekçesini katılımcı şirketlerin bu tip organizasyonlara fazla kaynak ayırmadıkları için iptal ettiklerini açıkladılar.
Hannover Messe Almanya’da düzenlenen CeBIT fuarının yanında Avustralya, Çin ve İstanbul’da aynı ismi taşıyan fuarlar organize ediyor. Bu fuarların devam edeceğini tahmin eden yetkililer CeBIT Amerika’nın ise bir daha düzenlenmeyeceğinin altını çizdiler.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Biz, bağımsız yayın kuruluşu olarak, size sunduğumuz hizmetin maliyetini, reklam gelirleri ile karşılıyıoruz. Reklam gelirlerimizii artırmamıza yardımcı olun.