CeBIT Tüyap’tan Yeşilköy CNR’a taşınıyor

CeBIT Bilişim Eurasia ve CeBIT Sinerji Zirvesi’nin 2012 ve 2013 yıllarında Istanbul Fuar Merkezi /  CNR Expo Yeşilköy’de düzenlenmesi ile ilgili protokol dün imzalandı.

 Hifaş Genel Müdür’ü  Alexander Kühnel,  sektörden gelen talep üzerine bu kararın alınması gerektiğini ve bu yer değişikliği sayesinde sektörün ihtiyaçlarını karşıladıklarını belirtti. Ayrıca bu değişikliğin fuarın yeniden yapılanma ve yeniden organizasyonunda bir sonraki önemli adım olduğunu ve CeBIT Bilişim Eurasia’nın Avrasya bölgesindeki bir numaralı pazarlama platformu olarak düzenlenmeye devam etmesine katkıda bulunduğunu belirtti.

2012 yılında 29 Kasım – 2 Aralık tarihleri arasında düzenlenecek olan fuar, 2013 yılında ise 24 – 27 Ekim tarihlerinde düzenlenecek.

HİFAŞ, mevcut iş ortakları ve fuarın Ana Sponsoru Türksat A.Ş., İletişim Sponsoru Huawei ve TV &  Radyo Sponsoru TRT ile birlikte bu fırsatı kullanarak, CeBIT Bilişim gov, CeBIT Bilişim lab, CeBIT Bilişim pro, CeBIT Bilişim life’tan oluşan dört bölüm konseptli fuarı daha da  geliştirecek.

İlk defa geçen sene HİFAŞ ve iş ortağı Semor’un sorumluluğunda başarıyla gerçekleşen CeBIT Sinerji Zirvesi de yeni yerinde katılımcı ve ziyaretçilere avantaj sağlamaya devam edecek. 2012 yılında fuarda ‘Uluslararası CeBIT Ortağı’ olarak yer alacak olan Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ de CeBIT Bilişim Eurasia’da mükemmel fırsatlar sunacak.

“Gelecek Bilişim İle Gelecek”   ve “Herkes İçin Bilişim” sloganları ile yoluna devam eden Cebit Bilişim Euasia Fuarı ve Cebit Sinerji Zirvesi yeni yerinde bir kez daha tüm bilişim sektörü duayenlerinin buluştuğu etkin bir iş platformu yaratacak.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu