CEO Club perakende liderlerini biraraya getirdi

CEO Club toplantılarının 2011 yılındaki ikinci oturumu “Perakende Liderleri” başlığı altında gerçekleştirildi. Toplantı, Vodafone Türkiye Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Sinan Kızıldağ, Capital ve Ekonomist Dergileri Yayın Direktörü M. Rauf Ateş ile Alışveriş Merkezleri ve Perakendeciler Derneği (AMPD) Başkanı Mehmet Nane ev sahipliğinde gerçekleşti. Oturuma Hugo Boss’un Dünya CEO’su Claus-Dietrich Lahrs ve Migros Ticaret A.Ş. Genel Müdürü Özgür Tort konuşmacı olarak katıldı.
Capital ve Ekonomist dergileri öncülüğünde, Vodafone Türkiye ana sponsorluğunda düzenlenen “CEO Club Perakende Liderleri Toplantısı”, CEO Club üyeleri ve Türk perakende sektörünün önde gelen isimlerinin katılımıyla düzenlendi. Toplantıda, Hugo Boss Dünya CEO’su Claus-Dietrich Lahrs ‘Bir Dünya Markasının Yönetimi’ konusundaki deneyimlerini katılımcılarla paylaştı. Türk perakendeciliğinin en önemli markalarından Migros Ticaret A.Ş.’nin Genel Müdürü Özgür Tort da “Türk Perakendeciliğinde Son Trendler” başlıklı bir konuşma yaptı.

Toplantıya, Vodafone Türkiye Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Sinan Kızıldağ, Capital ve Ekonomist Dergileri Yayın Direktörü M. Rauf Ateş ile Alışveriş Merkezleri ve Perakendeciler Derneği (AMPD) Başkanı Mehmet Nane ev sahipliği yaptı.

Toplantının açılış konuşmasını yapan Vodafone Türkiye Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Sinan Kızıldağ şöyle konuştu: “Vodafone Türkiye olarak bizim faaliyet gösterdiğimiz mobil iletişim sektörü ise son derece dinamik, birçok potansiyeli bünyesinde barındıran, iş yapma biçimlerini, hedefe ulaşma biçimlerini kökten etkileyecek ve değiştirecek imkânlara sahip bir sektör. Bugün mobil iletişimin sağladığı hızlı, kolay ve dünyanın her yerine, her an erişebilen ses, data ve tüm hizmetleri perakende sektörü için de kârlılığa, büyümeye, verimliliğe ve tasarrufa katkı sağlama rolü üstlenmektedir.

Mobil iletişim teknolojilerinin yarattığı imkânlar sayesinde satış kanallarının çeşitlendirilmesi, kârlı ve sürdürülebilir büyüme sağlanması, verimlilik, maliyet kontrolü ve rekabet gücünün artışı gibi makro planda birçok farklı fayda sağlanıp değer yaratılabiliyor. Özele indiğimizde stok takibi, cep telefonundan canlı çeviri hizmeti, otomasyon araç takip gibi hizmetlerin üretilmesinde de sunduğumuz mobil iletişim hizmetlerinin hayati önemi bulunuyor.” diye konuştu.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu