CEO’lardan gençlere yönetim taktikleri

4 Kasım’da yeni döneme başlayan Eğitişim Kariyer Enstitüsü, yönetim alanında gerçekleştirdiği “CEO’lardan Yönetim Dersleri” programı ile, her dönem değişen temasıyla geleceğin yöneticilerini günümüzün başarılı isimleriyle buluşturarak kendi alanında bir ilk olma özelliğini taşıyor. 25 Kasım’da başlayacak olan ve 5 hafta boyunca her Cumartesi 10:30 – 15:00 saatleri arasinda CEO’ları gençlerle buluşturacak olan sertifika programı, Divan Otel’in sponsorluğunda “City Istanbul”da gerçekleştiriliyor.Katılımcılar; girişimcilik, liderlik, rekabet yönetimi, kriz yönetimi, stratejik yönetim ve yönetim trendleri konusunda 10 ayrı CEO’dan interaktif bir eğitim alma fırsatı buluyorlar. Yöneticiliğe giden yolda bilinmezleri en aza indirgemek ve en yetkili ağızdan yöneticiliğin püf noktalarını öğrenmek isteyen herkesin katılımına açık bir program.

İlk donem “İş Hayatını Okumak” temasını işleyen programda, Ahmet Bozer (Coca Cola Avrasya Başkanı), Sibel Üney (Levis Genel Müdürü), Serpil Timuray (Danone Genel Müdürü), Aslan Saranga (Domino’s Pizza Genel Müdürü) Yönetim Dersleri’ni veren yöneticiler arasında bulunuyor. Program esnasında CEO’lar tarafından ilginç sorular soran gençlere verilen kırmızı zarflardan çıkan süprizlerle, CEO’lar ile gençlerin daha yakın olarak paylaşımda bulunabilecekleri bir ortam yaratılıyor.

Yönetici adayları, Üniversite ve Yüksek Lisans öğrencileri, Kendini iş hayatına hazırlamak isteyenler, kendi işini kurmak isteyen girişimci yönetici adayları şirketlerin MT kadrolarında yeni çalışmaya başlayan yönetici adayları ilk kademe yönetici deneyimi olan, kendini geliştirmek isteyen yeni yöneticiler , üniversitelerin mühendislik fakültelerinde öğrenim gören, işletme ve yönetim konusunda master yapmak isteyen fakat bunun için yeterli zamanı olmayanlar için bu eğitimler bir fırsat.

Eğitimler konusunda (212) 259 82 23 nolu telefondan bilgi alınabilir

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Biz, bağımsız yayın kuruluşu olarak, size sunduğumuz hizmetin maliyetini, reklam gelirleri ile karşılıyıoruz. Reklam gelirlerimizii artırmamıza yardımcı olun.