Ana sayfa BT Gündem Cepte “Super” uygulama

Cepte “Super” uygulama

163
0

Superonline, SuperCEP ile yeni bir hizmeti daha hayata geçirdi. SuperCEP, özellikle aktif çalışma hayatı içinde olanlar için ideal bir asistan. Bu sistemle, telefonunuzdaki e-posta, mesaj ve metin mesajlarınızı tek merkezde toplayarak, çalışmalarınızı daha sistemli ve pratik hale getirebilirsiniz.SuperCEP Nedir, Neler yapar?
Bilgisayarınızdan uzak olduğunuzda kişisel ve iş e-postalarınızdan da uzak kalmayın. SuperCEP ile, sadece bir tane “Gelen Kutusu” kullanarak birden fazla e-posta hesabınızı bir merkezde toplayacaksınız. Cep telefonunuzdan silinen mesajlar kişisel hesabınızdan silinmediği için telefonunuzun çalınma durumlarında ise kişisel bilgileriniz gizli ve güvenli olarak geri alabiliyorsunuz. Yeni bir cep telefonu aldığınızda, SuperCEP’i yükleyin ve tüm bilgileriniz orada tekrar toplayın.

Aynı “Genel” menüyü, gelen kutusunu ve kontak listenizi kullanarak, chat ve metin mesajı da atabilirsiniz. Bunun için size gereken tek şey uygun teknolojiye sahip bir cep telefonu (Son 3 yıl içinde aldıysanız, SuperCEP telefonunuzda sorunsuz çalışacaktır. Sistem Blackberry gibi el bilgisayarlarını da destekliyor.) ve herhangi bir operatör. Ayrıca bu hizmet için aylık bir ücret de ödemiyorsunuz.