Chatmeydanı yenilendi

Hem netten hem de cepten aynı anda sohbet imkanı tanıyan Türkiye’nin tek chat platformu Chat Meydanı, yenilenmiş web sitesiyle arkadaş ve sohbet arayanların buluşma adresi oluyor. www.chatmeydani.com adresindesi site İçerik ve görsel olarak zenginleşen sitede mesaj panosu, testler, editöryel yazılar ve üyelerin detaylı profil aramalarını sağlayan Elmanın Yarısı bölümünün yanı sıra forum, kampanyalar ve ChatInGame oyunu da yer alıyor.

Hem eğlendiren hem de kazandıran bir oyun olan ChatInGame’de en çok kişiyi tavlayan birbirinden güzel hediyeleri de kazanma şansını yakalıyor. Üstelik oyuna üye olan kullanıcı, arkadaşını davet ederek daha çok oyun oynayıp dolayısıyla daha da çok puan topluyor
En yüksek puanları toplayan kullanıcılara verilecek ödüller ise: Kodak dijital fotoğraf makinesi ve printer, Siemens cep telefonları ve yüzlerce Shubuo Flört Paketi

Yenilenen Chat Meydanı sitesi aynı zamanda fotoğraflı üye olan kullanıcılara da hediye kazanma fırsatı sunuyor. Siteye fotoğraflarını bırakanlar Siemens MC60 cep telefonu, Nivea Bakım Seti ve 30’luk Chat Paketi sahibi olma şansını yakalıyorlar!

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Biz, bağımsız yayın kuruluşu olarak, size sunduğumuz hizmetin maliyetini, reklam gelirleri ile karşılıyıoruz. Reklam gelirlerimizii artırmamıza yardımcı olun.