Cılız Sektörün Cılız Sesi

Türkiye Bilişim Derneği (TBD)’nin geleneksel Bilişim ’05 etkinliği, bu yıl “Geleceği Yönetin” temasıyla Ankara’da başladı. Açılışı Devlet Bakanı Abdüllatif Şener, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek ve TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu’nun yapacağı etkinliğe aralarında Linux dünyasının duayenlerinden Çılgın Köpek lakaplı John Hall da katılıyorCılız sektörün Cılız sesi

Tele.com.tr Dergisi Ankara Temsilcisi Murat Büke, Akşam Gazetesi Bilişim Editörü Serhat Ayan ve BTDunyasi.net Genel Yönetmeni Kemalettin Bulamacı’nın katılacağı panelde bilişim medyası sorunlarının masaya yatırılacağı panelde, dünya örnekleri ile Türkiye karşılaştırması yapılacak.

Ayrıca bilişim medyasına yönelik soruların yer aldığı anketin sonuçları da panelde açıklanacak. Ankete katılanların sorulara verdiği yanıtlara göre, bilişim sektörünün internet portallarından takip edildiği, ancak günlük gazetenin ağırlığını koruduğu dikkat çekiyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Biz, bağımsız yayın kuruluşu olarak, size sunduğumuz hizmetin maliyetini, reklam gelirleri ile karşılıyıoruz. Reklam gelirlerimizii artırmamıza yardımcı olun.