Cisco Başkanı’nın yolu da Ankara’ya düştü

Cisco Başkanı John Chambers Türkiye ofisinin açılışının 10’uncu yılında ülkemizi ziyaret edecek. Sadece Ankara’ya gelecek olan Chambers Milli Eğitim Bakanı Hüseyin Çelik’le 26 Eylül’de bir basın toplantısı düzenleyecek. Milli Eğitim Bakanlığı ve Türkiye Bilişim Vakfı işbirliği ile Cisco Systems’ın Cisco Network Academy Programı’nı liseler seviyesinde Türkiye geneline yaygınlaştırmak amacıyla imzalanan protokolün kamuoyu ile paylaşılması için bir basın toplantısı düzenlenecek. Basın ile sadece 26 Eylül’deki toplantıda biraraya gelecek olan Chambers
basın mensuplarının sorularını da yanıtlayacak.

Cisco Başkanı Chambers Başbakan Recep Tayyip Erdoğan tarafından Yatırım Danışma Konseyi’ne de davet edilmiş ancak yoğun programı dolayısıyle konsey toplantısına katılamamıştı. Chambers’ın Cisco’nun konsey toplantısı sırasında açıkladığı Türkiye Ülkesel Dönüşüm planı konusunda da bilgi vermesi bekleniyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Biz, bağımsız yayın kuruluşu olarak, size sunduğumuz hizmetin maliyetini, reklam gelirleri ile karşılıyıoruz. Reklam gelirlerimizii artırmamıza yardımcı olun.