Cisco KOBİ’lere “SES”leniyor

Cisco Systems, büyüyen işletmelere yönelik olarak Nisan ayı sonuna kadar sürecek kampanyada KOBİ’lere ses opsiyonlu güvenli ağ çözümlerini uygun fırsatlarla sunmayı hedefliyor. Cisco Systems’ın KOBİ’lere yönelik ürün ve çözümler sunan SMB Select Partner’larını kapsayan kampanya dahilinde, ayrı bir modeme gerek kalmadan ADSL bağlantısı sağlayan, üzerindeki 4 adet 10/100 BASE T port ile PC’lerin birbirlerine bağlanabilmesini sağlayan Soho 97 yönlendirici, Cisco Router Web Setup aracı ile internet explorer veya netscape gibi bir web tarayıcısı ile kolaylıklı konfigüre edilebilen, IOS Software tabanlı firewall ile güvenli bir bağlantı sunan Cisco 837, geleneksel telefon cihazlarının Ethernet ağlarına bağlanabilmesini sağlayan, analog telefon cihazlarının yeni IP telefon uygulamalarından yararlanabilmelerini sağlayan ATA 186 Analog Telephone Adaptor, Entegre 1000 BASE-X portları sayesinde fiber üzerinden gigabit hızını uygun maliyetlerle sunan ve Standart Image (SI) yazılım özelliklerine sahip, temel veri, video ve ses servisleri için Cisco IOS Software işlevselliği sunan Cisco Catalyst 2950SX-24, 48 adet 10/100 port, 1U yükseklik ve 2 adet sabit 1000BASE-SX uplink ile Cisco Catalyst 2950SX-48 SI, büyüyen işletmeler için Fast Ethernet ve Gigabit Ethernet bağlanırlığı sağlayan, gelişmiş güvenlik, yüksek erişilebilirlik ve ileri hizmet kalitesi (QoS) özelliklerine sahip Cisco Catalyst 2950T-24, 48 adet 10/100 port, 2 adet sabit 10/100/1000BASE-T uplink portu, 1 U yükseklik, akıllı servisler ve Enhanced Software Image (EI) yazılımı sunan Cisco Catalyst 2950T-48-SI satışa sunuluyor.

Cisco Systems bu kampanyada verimlilik ve karlılık artışı sağlayan ağ teknolojilerini uygun fiyatlarla sunarak, KOBİ’lerin bu teknolojilerden rahatlıkla yararlanmasını hedefliyor. Özellikle güvenli ağ çözümleri sunmaya yönelik geliştirilen ürünler sayesinde KOBİ’ler, bilgisayarlarını tek bir ürünle ADSL üzerinden İnternet’e bağlayabilecekler, analog telefonlarını IP üzerinden ses servisleriyle beraber kullanabilir hale getirecekler, Cisco ADSL yönlendiricileri ile ses, görüntü ve veri iletişimi sağlayabilecekler. KOBİ’ler bu sayede, üstün servis kalitesi farkıyla ofisleri arasında sesli görüşmelerini ADSL hattını kullanarak yapabilecekler, ofisleri arasında güvenli bağlantı sağlayacaklar, IOS tabanlı firewall ile ağlarını dış tehditlere karşı koruyabilecekler, akıllı ağ servisleri ve gelişmiş güvenlik özellikleri sayesinde bilgisayarlarına ve sunucularına yüksek performanslı haberleşme yeteneği sunacaklar.

Cisco Systems’ın yönlendiricilere yönelik Maestro ve anahtarlara yönelik Libero isimli kampanyalarında satılan ürünlerin fiyatları 279 dolar ile 2.345 dolar arasında değişiyor. Kampanya ve Cisco Systems’ın KOBİ’lere yönelik çözümleri hakkında daha ayrıntılı bilgi Cisco Systems, KOBİ Çağrı Merkezi’nin (0212) 212 34 34 nolu telefonundan alınabilir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Biz, bağımsız yayın kuruluşu olarak, size sunduğumuz hizmetin maliyetini, reklam gelirleri ile karşılıyıoruz. Reklam gelirlerimizii artırmamıza yardımcı olun.