Ana sayfa BT Gündem Cisco’nun gözü KOBİ’lerde

Cisco’nun gözü KOBİ’lerde

93
0

Cisco, küçük işletmelerin işlerini büyütmelerini, maliyetlerini kısarken güvenliklerini ve performanslarını artırmalarını sağlayacak bir dizi yeni ürün ve hizmet sunuyor. Ürünler arasında güvenilir ve bütünleşik küçük işletme ağları yaratılması için yeni anahtar serileri, çalışanların işbirliği ve verimliliğini artıracak IP telefonlar ile işletme güvenliğini sağlayacak video izleme yazılımları bulunuyor. Küçük işletmelerin teknoloji yatırımlarından maksimum faydayı elde edebilmeleri için Cisco tüm küçük işletme teknoloji portföyünü kapsayan ve ürünlerin garantilerini de içeren bir destek hizmeti de sunuyor. İş ortaklarına küçük işletme alanında kârlı ve sürdürülebilir kurulumları hayata geçirebilmeleri için İş Ortakları Geliştirme Fonu kârlılık programını basitleştiren Cisco, kanalı ile arasındaki etkileşimi artırmak amacıyla iş ortaklarına My Cisco adıyla yenilikçi ve kişiselleştirilmiş çalışma alanları sunuyor.

Genişleyen teknoloji portföyü
Cisco’nun küçük işletmeler alanında duyurduğu sekiz yeni ürün ve hizmet şöyle:

Yeni nesil Cisco Small Business serisi yönetilen anahtarlar:
Cisco 300 Series Managed Switches:Enerji verimliliği sağlayan bu yönetilen anahtarlar ile elektrik kullanımında yüzde 74’e kadar tasarruf ediliyor. İleri hizmet kalitesi ve güvenlik özellikleri olan ürünler, çoklu dil desteği, yaşam boyu garanti ve IPv6 desteğiyle sunuluyor. Kurulumu kolay ve yüksek performanslı olan bu anahtarlar, çalışanlara, daha etkili performans göstermeleri için kullanmaları gereken uygulamalara sürekli bağlantı sunuyor.

Üç yeni IP telefon ve daha etkili iletişim sağlayan yeni masaüstü uygulaması:
Cisco SPS 300 Series: Cisco Unified Communications 500 Series ve diğer IP telefon sistemleri ile desteklenen giriş seviyesi IP telefonlar.
Cisco SPA 525G2 IP Phone: Mobil telefonlarla entegrasyon sağlayan Mobile Link özelliğine sahip, tam donanımlı ve kablosuz IP masa telefonları. Bluetooth ve USB port’u bulunuyor.
Office Manager: Cisco’nun iş ortakları tarafından kurumun ihtiyaçları doğrultusunda kişiselleştirilen, kullanımı kolay masaüstü yönetim yazılımı.
Yeni video yazılımı ve kameralar:
Cisco Advanced Video Monitoring System (AVMS): Kullanımı kolay, yüksek kaliteli izleme ve kontrol sağlayan, 64 kameraya kadar genişletilebilen sistemler.
Cisco VC 220 Dome IP Video Camera: Aydınlatmalı ya da karanlık ortamlarda yüksek görüntü kalitesi sunar.
Cisco VC 240 Bullet IP Video Camera: Çeşitli hava şartlarına göre tasarlanmış koruması sayesinde dış mekanda da kullanılabilir.

Artan servis ve destek

Cisco’nun küçük işletmelere yönelik destek hizmetleri artık bütün Small Business ürün portföyünü içeriyor. Bu hizmet kapsamında üç yıl boyunca destek, bir sonraki iş günü donanım yenileme, yazılım güncellemeleri, destek merkezi ve destek ekibine erişim ile online destek sunuluyor.
Cisco ayrıca küçük işletme portföyündeki yönlendirici, anahtar ve kablosuz erişim noktalarının garanti seviyelerini de yükseltti. Garantiler hakkında ayrıntılı bilgi www.cisco.com/go/warranty adresinde bulunabilir.