Cisco Türkiye’den bölgeye bir atama daha

Cisco CEE(Merkezi ve Doğu Avrupa) Bölgesi, Servis Sağlayıcılar Sektörü Stratejik Müşterilerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı pozisyonuna Ali Kuralkan getirildi. Servis sağlayıcılığı endüstrisinde yaklaşık 20 yıllık iş deneyimine sahip olan ve yeni nesil ağlar (Next Generation Networks – NGN) konusunda uzman olan Ali Kuralkan, Cisco’nun Merkezi ve Dogu Avrupa Bölgesi’ndeki Çek Cumhuriyeti, Macaristan, Polonya, Slovakya, Arnavutluk, Bosna, Bulgaristan, Hırvatistan, Makedonya, Romanya, Sırbistan, Arnavutluk, Karadağ, Slovenya, Estonya, Latviya, Litvanya ve Türkiye’den sorumlu olacak.

Elektronik Mühendisi olan Kuralkan, ayrıca Fransa’da Telekomünikasyon Pazarlaması üzerine eğitim aldı. Belçika’da Uluslararası Yönetim yüksek lisansını tamamlayan Ali Kuralkan, Türkiye ve Belçika’da çeşitli yöneticilik görevlerinde bulundu; bu sürede AR-GE yöneticiliği, uluslararası proje yönetimi ve Next Generation Networks gibi alanlardaki uzmanlığını derinleştiren Kuralkan; 2006 yılı Haziran ayından bu yana Alcatel Belçika’da Ticari Direktörlük görevini sürdürüyordu.

IP tabanlı iletişim teknolojileri pazarının lideri Cisco, pazardaki gelişmeler ve IP’nin servis sağlayıcı hizmetlerinde giderek öneme kazanması ile önümüzdeki yıllarda servis sağlayıcı sektöründe hızlı büyümeler kaydedileceğini öngörüyor. ‘Yeni Nesil IP Network’ vizyonu ile bu pazarda öne çıkmayı hedefleyen Cisco, servis sağlayıcılara, hizmet yelpazelerini genişletmek ve büyümelerini hızlandırmak için çeşitli araçlar sunuyor. NGN konusunda önemli deneyimlere sahip olan Ali Kuralkan, bu deneyimlerini Cisco’nun servis sağlayıcı sektöründe büyümesi yönünde kullanacak.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Biz, bağımsız yayın kuruluşu olarak, size sunduğumuz hizmetin maliyetini, reklam gelirleri ile karşılıyıoruz. Reklam gelirlerimizii artırmamıza yardımcı olun.