Ana sayfa BT Gündem Cisco Webex iPad uyumlu

Cisco Webex iPad uyumlu

102
0

Veri ağları konusunda dünya lideri olan Cisco, Apple iPad kullanıcıları için online toplantı deneyimini bir başka boyuta taşıyor. Apple iPad için geliştirilen “Cisco WebEx Meeting Center” uygulaması ile kullanıcılar, online toplantılara birkaç ufak dokunuşla iPad’lerinden de katılabiliyor. Apple iPad kullanıcıları, Cisco WebEx uygulamasını cihazlarına indirerek, e-posta ya da e-davetiye ile gelen link’e tıklayarak kolayca WebEx toplantılarını takip edebiliyor. Bu uygulama, aynı zamanda, kullanıcılara günümüzün küresel anlamda yaygın WiFi erişiminden faydalanmanın başka bir yolunu sunuyor. Cisco WebEx Meeting Center, iPad kullanıcılarına online toplantı sırasında cihazın farklı kullanım deneyimini vurgulayan birçok farklı özellik sunuyor. Çeşitli animasyonlar ve görsel efektler, kullanıcının hareketi ve dokunuşlarına yer vererek benzersiz bir kullanıcı deneyimi yaşatıyor.
Cisco WebEx Meeting Center, iPad kullanıcılarının, diğer katılımcıların paylaşılan masaüstlerini, uygulamalarını ve sunumlarını görmelerine imkan veriyor. Cisco WebEx Meeting Center ile katılımcılar, aynı zamanda, toplantıya katılanların listesini ve kimin konuşmakta olduğunu görebiliyor; ekranda bulunan sohbet penceresini kullanarak birebir ya da toplu sohbet edebiliyor.
Kullanıcılar, direkt iPad’lerinden Cisco WebEx VoIP ses hizmetinden yararlanabilecekleri gibi, veri paylaşımı özelliği bulunan ve kolayca sesli konferans yapılabilen bir telefondan geri aranmayı talep edebiliyor.
Cisco’nun işbirliği teknolojilerinin sağladığı katma değerden tüm cihazlar üzerinden yararlanılabilmesi için çalışmalar yürüttüğüne dikkat çeken Cisco İşbirliği Yazılım Grubu Başkan Yardımcısı ve Genel Müdürü Debra Chrapaty, “Güçlü bir işbirliği teknolojisi çözümü olan Cisco WebEx Meeting Center’ın iPad ile birleşimi, başta kullanıcılar olmak üzere tüm taraflara büyük kazanımlar sunuyor” diye konuştu.