Citrix WEM, Kullanıcı Ortamını Yapılandırmayı Sağlıyor

Kullanıcı deneyimi yönetimi söz konusu olunca, işler karmaşık bir hale gelebiliyor. Finans departmanında yer alan çalışanlar ile satış departmanında yer alan çalışanların uygulama ve yapılandırma ihtiyaçları, birbirinden çok farklı. Uyumluluk ve diğer kritik gereklilikleri ise belirtmeye bile gerek yok. BT yöneticilerinin, arka uç altyapılarının sağlamlığını ve ölçeklenebilirliğini değerlendirirken son derece özelleştirilmiş yapılandırma dizilerini uygulaması gerekiyor. BT yöneticilerinin, karmaşık teknoloji ortamlarını yönetmek için gereken özelliklerle birlikte kullanıcıların ihtiyacı olan kişiselleştirmeleri ve seçenekleri sunmalarına yardımcı olabilecek güçlü bir araca ihtiyacı var. Bu da Workspace Environment Management (WEM) hizmeti. WEM, BT kuruluşlarının dijital çalışma alanları için kullanıcı deneyimlerini kolaylıkla yönetmesine olanak tanıyor.
WEM’i düşünmeniz için üç önemli neden
Bağlam ve şeffaflık: Kaliteli kullanıcı deneyimi yönetim çözümüne giden yol, bağlam ve şeffaflık. Citrix, son kullanıcılar için yapılandırmaları şeffaf hale getirmeye odaklanırken, BT yöneticilerine görselleştirilmiş bir yapılandırma konsolu ve tam optimize edilmiş bağlam kontrolü sağlıyor. WEM ayrıca, CPU/bellek durumunuzu belirlemek ve arka planda, uygulama sağlama sürelerini iyileştiren ve kullanıcı deneyimini geliştiren sürekli optimizasyon sağlamak için makine öğrenimi teknolojisini kullanıyor. WEM, sunucularınızın mümkün olan en verimli şekilde çalışmasını sağlamak için yüzde 70’e kadar daha fazla sunucu ölçeklenebilirliği sağlayabiliyor.
Karmaşanın Ortadan Kalkması: BT ekipleri, kuruluşları için neredeyse sıfıra yakın kapalı kalma süresini gerçekleştirmek üzere çaba gösteriyor. Bu amaçla, tüm kullandıkları araçlar konusunda derin bilgiye ulaşmaları gerekiyor. Bu da, zaman gerektiren bir süreçtir. WEM hizmeti, tüm arka uç karmaşasını ortadan kaldırarak, BT yöneticilerinin kullanım örneklerine ve iş önceliklerine yönelik çözümleri uygulamaya odaklanmasını sağlıyor.
Baştan aşağı basitlik, çevik bir çerçeve: Bulut dönüşümü, yeni özellikleri çok daha hızlı bir şekilde sunmamızı sağlıyor. Bu hizmet, dahili ürün ve mühendislik organizasyonumunuzda gerçekleşen çok sayıda iyileştirmeye dayalı. Artık, tamamen güçlendirilmiş çevik bir çerçevede çalışıyoruz. WEM hizmeti, baştan aşağı basitliğe odaklanmış bir hizmet. BT yöneticileriniz kullanıcı deneyimini kontrol etmesini sağlayan bağlama dayalı politika yapılandırması sunan hizmet, buna karşın son kullanıcı için esnek ve şeffaf kalmaya devam ediyor. Citrix ile yönetilen hizmet, BT yöneticilerinin tamamen iş kullanım örneğine odaklanabilmesi için arka uç altyapısını planlama ihtiyacını ortadan kaldırıyor.

Etiketler: Citrix » WEM

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Biz, bağımsız yayın kuruluşu olarak, size sunduğumuz hizmetin maliyetini, reklam gelirleri ile karşılıyıoruz. Reklam gelirlerimizii artırmamıza yardımcı olun.