CMC Şanlıurfa’da 1.500 kişilik çağrı merkezi açıyor

3.200’den fazla çalışanı bulunan CMC, Anadolu’daki yatırımlarını hız kesmeden sürdürüyor. CMC, Şanlıurfa’da 15 milyon TL yatırım ile açacağı çağrı merkezinde 1.500 Şanlıurfalı gence istihdam sağlamayı hedefliyor.

CMC Şanlıurfa Çağrı Merkezi, yüksek standartlar ve ileri teknolojik altyapının yanısıra, bulunduğu çevre ve doğa ile uyumlu, yenilenebilir enerji kaynaklarının kullanıldığı “yeşil bina” olarak tasarlanıyor.

CMC Genel Müdürü Metin Tarakçı, Şanlıurfa’da açılacak çağrı merkezi ile ilgili şu bilgileri verdi:

“Şanlıurfa’daki çağrı merkezi yatırımımızın hem bölgeye hem de sektörümüze yeni bir soluk getireceğine inanıyoruz. İlk Anadolu yatırımımız olan Malatya’da, 2009 yılında 250 kişilik bir ekiple hizmet sunmaya başlamıştık, bugün Malatya’da 1.500 kişiyi istihdam ediyoruz. Aynı gelişimi, bölge halkının ve iş ortaklarımızın katkılarıyla Şanlıurfa’da da sağlamayı hedefliyoruz. Çağrı merkezimiz gençlerimize sağladığı iş imkanlarıyla birlikte, bölgedeki pek çok vatandaşımıza ekonomik değer yaratacaktır. Güneydoğu Anadolu’nun en önemli illerinden Şanlıurfa’ya bu yatırımı yapmaktan gurur duyuyoruz. Sektörümüzün Anadolu’da büyümesi için sunulan teşvik imkânlarından yararlanarak, açacağımız yeni merkezlerle istikrarlı büyümemizi sürdürmeyi hedefliyoruz.”

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Biz, bağımsız yayın kuruluşu olarak, size sunduğumuz hizmetin maliyetini, reklam gelirleri ile karşılıyıoruz. Reklam gelirlerimizii artırmamıza yardımcı olun.