Compex Perşembe günü başlıyor

1982 yılından bu yana Türkiye’de bilgisayar ve bilişim alanındaki yeniliklerin öncüsü sayılan ve Rönesans Fuarcılık tarafından Lütfi Kırdar Fuar Merkezi’nde düzenlenecek olan COMPEX 30.Uluslararası Bilgisayar Fuarı, 2006 yılının yeniliklerini bugünden ziyaretçilere sunacak. Bilgisayar başta olmak üzere bilişim sektöründeki son teknolojileri meraklılarıyla buluşturan COMPEX 2005, bu yıl da meraklılarının en önemli buluşma platformu olacak. Yerli ve uluslararası yaklaşık 160’ı aşkın teknoloji firmasının katıldığı COMPEX 2005, bilgisayar ve iletişim teknolojilerinin günlük hayattaki yeri ve kullanımını gözler önüne serecek.

Ücretsiz online davetiyeyi kaçırmayın : www.compex.com.tr
COMPEX 2005 30. Uluslar arası Bilgisayar Fuarı’na ücretsiz katılmak için www.compex.com.tr adresinden ücretsiz online davetiye alabilirsiniz.

COMPEX’e güçlü sponsorlar
Her yıl bilişim sektörünün en güçlü isimlerinin sponsorluğunda gerçekleştirilen COMPEX’in donanım sponsorluğunu IBM PC bölümünü satın alan Lenovo, internet altyapı sponsorluğunu Superonline, basın sponsorluklarını Akşam, Türkiye, Vatan, Zaman, Referans, görsel medya sponsorluklarını Technology Channel, Sky Türk, Expo Channel, IT medya sponsorluğunu Vogel Burda Communicaitons, iletişim sponsorluğunu Caretta İletişim, hizmet sponsorluklarını da HP, Ajanspress, Computorium, E Teknoloji Ürünleri, Pozitif İletişim, Parex Kurye, İs-mail Dağıtım, İstanbul-Net ve Medline üstlendi.

COMPEX Hakkında
Geçtiğimiz yıl 152.571 kişinin ziyaret ettiği COMPEX, Türkiye’de bilgisayarın çok az kişi tarafından bilinip kullanıldığı 1980’li yılların başından bu yana, bu sektörde yaşanan tüm gelişmeleri Türkiye’ye taşıdı. İki neslin birlikte büyüdüğü ve bilgisayar meraklılarının 24 yıldan bu yana her yıl merakla beklediği COMPEX, aynı zamanda sektör temsilcilerini çeşitli platformlarda biraraya getirecek. COMPEX 2005 30. Uluslararası Bilgisayar Fuarı’nda notebooklardan yazılım ürünlerine, cep telefonlarından mp3 playerlara, gelişmiş müzik ve görüntü sistemlerinden pda’ lere, akıllı ofis ve dijital yaşam ürünlerinden dijital fotoğraf makinelerine kadar bir çok teknolojik üründe binlerde seçenek ziyaretçilerle buluşacak.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Biz, bağımsız yayın kuruluşu olarak, size sunduğumuz hizmetin maliyetini, reklam gelirleri ile karşılıyıoruz. Reklam gelirlerimizii artırmamıza yardımcı olun.