Ana sayfa BT Gündem Compex’te geri sayım başladı

Compex’te geri sayım başladı

141
0

Rönesans Fuarcılık tarafından düzenlenen, ülkemizin teknoloji ve bilişim alanındaki ilk ve en köklü fuarı COMPEX “31. Uluslararası Bilgisayar Fuarı” 14-17 Aralık 2006 tarihleri arasında Lütfi Kırdar Rumeli Fuar Merkezi’nde bilgisayar meraklılarına sektördeki en yeni ürünleri yakından izleme ve satın alma fırsatı sunacak.Dört gün boyunca 130 bini aşkın kişinin ziyaret etmesi beklenen ve en son teknolojileri tüketiciyle buluşturacak olan COMPEX 31. Uluslararası Bilgisayar Fuarı, Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen markalarının yeni ürünlerini, bilgisayar teknolojisinde gelinen noktayı ve dünyada kullanımı yaygınlaşan son yenilikleri her sektörde çalışan üst düzey yöneticilere, bilgisayar tutkunlarına ve teknoloji meraklılarına sunacak.

“Adamlar Yapmış” sloganıyla, teknolojide dünyaya yeni ürünler sunan markaları, teknoloji meraklılarıyla buluşturmayı hedefleyen COMPEX’te masaüstü bilgisayarlardan yazılımlara, dizüstü bilgisayarlardan cep telefonlarına, gelişmiş müzik ve görüntü sistemlerinden, pda’lere, akıllı ofis ürünlerinden dijital fotoğraf makinelerine kadar birçok teknolojik üründe binlerce seçenek ziyaretçilerle buluşacak.

COMPEX ve Türkiye Bilişim Derneği’nden işbirliği

Rönesans Fuarcılık ve Türkiye Bilişim Derneği arasında oluşturulan işbirliği ile, COMPEX 31.Uluslararası Bilgisayar Fuarı’nın ilk günü olan 14 Aralık 2006 Perşembe günü Lütfi Kırdar Kongre Merkezi Haliç Salonu’nda bir özel panel düzenlenecek. Panelde dünyada ve ülkemizde son dönemin en çok tartışılan konusu olan “Çocuk ve İnternet” ele alınacak. Konunun uzmanı akademisyen, yetkili ve gazetecilerin konuk olacağı özel panelde, Türkiye’deki bilişim okuryazarlığı ele alınarak çocuklara ve ailelere neler yapmaları gerektiği konusunda öneriler sunulacak.

Ücretsiz giriş için www.compex.com.tr

25 yıldır aralıksız düzenlenen COMPEX, şehir merkezindeki en büyük fuar alanı Lütfi Kırdar Rumeli Fuar Merkezi’nde düzenleniyor ve bu sayede ziyaretçilere “kolay ulaşım” olanağı sağlıyor. Fuara giriş için www.compex.com.tr adresinden ücretsiz olarak “online davetiye” alınabiliyor.