Compex’te kapılar bugün açılıyor

Bilgisayar kullanıcılarının tutkusu Compex Uluslararası Bilgisayar Fuarı bugün (1 Aralık Perşembe) kapılarını açıyor.COMPEX 2005 30. Uluslararası Bilgisayar Fuarı, Hürriyet Mobil’in ana sponsorluğunda yarın başlıyor. 01-04 Aralık 2005 tarihleri arasında Lütfi Kırdar Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilecek COMPEX, 2006 yılının yeniliklerini bugünden ziyaretçilere sunacak.

Bilgisayar başta olmak üzere bilişim sektöründeki son teknolojileri meraklılarıyla buluşturan COMPEX 2005, bu yıl da meraklılarının en önemli buluşma platformu olacak. Yerli ve uluslararası yaklaşık 160’ı aşkın teknoloji firmasının katıldığı COMPEX 2005, bilgisayar ve iletişim teknolojilerinin günlük hayattaki yeri ve kullanımını gözler önüne serecek.

COMPEX 2005 30. Uluslar arası Bilgisayar Fuarı’na ücretsiz katılmak için www.compex.com.tr adresinden ücretsiz online davetiye alabilirsiniz.

COMPEX’e güçlü sponsorlar

Her yıl bilişim sektörünün en güçlü isimlerinin sponsorluğunda gerçekleştirilen COMPEX’in ana sponsorluğunu Hürriyet Mobil üstlenirken donanım sponsorluğunu IBM PC bölümünü satın alan Lenovo, internet altyapı sponsorluğunu Superonline, basın sponsorluklarını Akşam, Türkiye, Vatan, Zaman, Referans, görsel medya sponsorluklarını Technology Channel, Sky Türk, Expo Channel, IT medya sponsorluğunu Vogel Burda Communicaitons, iletişim sponsorluğunu Caretta İletişim, hizmet sponsorluklarını da HP, Ajanspress, Computorium, E Teknoloji Ürünleri, Pozitif İletişim, Parex Kurye, İs-mail Dağıtım, İstanbul-Net ve Medline üstlendi

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Biz, bağımsız yayın kuruluşu olarak, size sunduğumuz hizmetin maliyetini, reklam gelirleri ile karşılıyıoruz. Reklam gelirlerimizii artırmamıza yardımcı olun.