Ana sayfa BT Gündem Compex’te Vista Eğitimi ilgi gördü

Compex’te Vista Eğitimi ilgi gördü

114
0

Bilge Adam, 14-17 Aralık 2006 tarihleri arasında Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda düzenlenen COMPEX 2006 Uluslararası Bilgisayar Fuarı’nda teknoloji alanındaki en son gelişmeleri takip eden ziyaretçiler ile buluştu.Bilge Adam “Bilgi Teknolojileri Eğitim Sınıfı” nda verilen Windows Vista Eğitimleri büyük ilgi gördü
Bilge Adam, “Bilgi Teknolojileri Eğitim Sınıfı”nda Microsoft’un Türkiye’de Ocak 2007’de piyasaya çıkaracağı yeni işletim sistemi Windows Vista ile ilgili bir seminer düzenlendi. Seminerde, ev ve iş kullanıcılarını hedefleyen Windows Vista’nın sunduğu yeni özellikleri ve kullanımı hakkında bilgi verildi.

Bilge Adam, mobil BT sınıfında ayrıca kariyer hedeflerini bilgi teknolojileri alanında belirlemek isteyen ziyaretçilere her gün farklı alanlarda eğitimler sundu. Compex Fuarı 2006 kapsamında, Bilge Adam’ın uzman eğitmenleri tarafından verilen eğitimler fuar günleri boyunca büyük ilgi gördü.

“Kariyer Noktası” gençleri bekliyor
BT alanında uzmanlaşmış adaylar ile nitelikli bilişim uzmanı ihtiyacı olan firmaları buluşturmak amacıyla kurulan “Kariyer Noktası” da, BT alanında uzmanlaşmak isteyenlere kariyer planlaması konusunda bilgilendirme yaptı. Şubat 2006’dan bu yana Bilgi Teknolojileri alanında kariyer danışmanlığı hizmeti veren Kariyer Noktası, şu ana kadar 400’den fazla adayı işe yerleştirdi.

Ziyaretçiler fuar süresince ayrıca Bilge Adam Bireysel ve Kurumsal eğitim programları, ürün ve hizmetleri hakkında da bilgi alma imkanını elde ettiler.