Çözümevi’nin Basis Uzmanlığıyla Maksimum Performans

ÇÖZÜMEVİ Uzmanlığı, SAP altyapı ve destek hizmetleriyle, 7/24 en iyi servisi sunuyor…Şirketlerin dijital dönüşüm ve kurumsal yazılıma geçiş süreçlerinin önemli dinamiklerinden olan SAP, altyapı ve destek hizmetleri açısından da hassasiyet gerektiren bir süreç. Bu süreçte danışman şirketlerin ortaya koyduğu hizmet performansı da büyük ölçüde öne çıkıyor. Bu altyapı ve bakım servislerinin önemli adımlarından biri de hiç kuşkusuz BASIS hizmetleri.
Sistem izleme, performans yönetimi, değişiklik yönetimi, güvenlik yönetimi ve yazılım güncelleme hizmetlerini kapsamlı süreçler eşliğinde müşterilerine sunan ÇÖZÜMEVİ, düzenli BASIS hizmetleri kapsamında üstbirim (Client) kopyalama, homojen sistem kopyalama ve canlı sistem yedekten dönüş, prova servisi de sağlıyor.
ÇÖZÜMEVİ BASIS Takım Lideri Hande Kılçer, şirketin bu alandaki deneyimiyle birlikte, müşterilerin bu süreçteki önceliklerini ve hizmetin kritik noktalarını aktardı.
Uçtan Uca Yönetim, Eksiksiz Bakım
ÇÖZÜMEVİ BASIS danışmanlarının, SAP’nin desteklediği tüm altyapı konfigürasyonları üzerinde çalışan SAP sistemlerine destek verebildiğinin altını çizen Hande Kılçer, “BASIS, SAP sistemlerinin altyapısının yönetilmesi anlamına geliyor. SAP kullanan firmaların, büyük önem taşıyan iş süreçlerinin sürekliliğini ve performansını sağlayabilmesinin tek yolu, iyi bir altyapıya sahip olmak ve o altyapının bakımının gerektiği gibi yapılması. ÇÖZÜMEVİ olarak, BASIS işlevleri kapsamında, müşterilerimizin bu çerçevedeki sistemlerinin uçtan uca yönetimini gerçekleştiriyoruz. Sistemlerin güvenli, güncel, yedekli, performanslı çalışabilmesi ise birinci önceliğimiz durumunda. Bu hizmeti alan müşterilerimizde sistemdeki olası sorunları çoğu zaman kullanıcıların hissetmesine fırsat tanımadan çözümlemek ise bu alanda memnuniyet yaratmanın en önemli yollarından biri” dedi.
Kesinlikle Uzmanlık Gerektiriyor
BASIS danışmanlarımız SAP’nin tüm ürünlerinin teknik altyapısı ile ilgili destek verdiğini belirten Hande Kılçer sözlerini şöyle sürdürdü; “Müşterilerimizin BASIS alanındaki ihtiyaçlarına ve sorunları hızlı yanıtlar üretebilen bir destek modeline sahibiz. Sistem altyapısında ciddi değişiklikler anlamına gelen upgrade ve migration projelerinin, mutlaka bu alanda deneyimli danışmanlar tarafından yapılması gerekiyor. Şimdiye kadar bu türde birçok teknik projeye başarıyla imza attık. ÇÖZÜMEVİ olarak kaliteli bir BASIS hizmeti vermenin iki önemli ayağı olduğunu biliyoruz. Bunlardan biri; disiplinli ve titiz bir çalışma, diğeri ise gerçek anlamda uzman danışman kadrosu.
BASIS hizmetleri konusunda hem şirket olarak yıllara yayılan tecrübemize hem de BASIS alanında akla gelebilecek tüm süreçlerde sahip olduğumuz deneyime ve alanında son derece yetkin olan danışman kadromuza güveniyoruz.”
ÇÖZÜMEVİ, sertifikalı danışman ekibiyle bugüne kadar 100’den fazla BASIS projesi ile beraber, 500’ün üzerinde kurulum ve 30’nin üzerinde upgrade/migration projesini başarıyla tamamladı.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici kullandığınız için, içeriğimizi görüntüleyemiyorsunuz. Biz, bağımsız yayın kuruluşu olarak, size sunduğumuz hizmetin maliyetini, reklam gelirleri ile karşılıyıoruz. İçeriğimizi görüntülemek ve reklam gelirlerimizi artırmamıza yardımcı olmak için reklam engelleyici uygulamanızı kapatarak yeniden deneyin.