Ana sayfa BT Gündem Creative ZiiO 7 Bimeks mağazalarında satışa sunuldu.

Creative ZiiO 7 Bimeks mağazalarında satışa sunuldu.

150
0

En popüler trend haline gelen tablet bilgisayar seçenekleri hızla artarken bir alternatif de Creative’den geldi. ZiiO adı verilen tablet 7 inç büyüklüğünde bir ekrana sahip. Beyaz dış kaplamaya sahip olan ürünün çerçevesi rakiplerine oranla daha geniş. Boyutları ve inceliğiyle oldukça küçük ve kullanışlı olan ZiiO, Android işletim sistemiyle çalışıyor.Cretive’in müthiş özelliklere sahip bu tabletini sadece Bimeks tüketiciyle buluşturuyor. Özelliklerini saymakla bitiremediğimiz Creative ZiiO tableti müzik, video ve internet odaklı bir ürün. Her biri Zii ile başlayan birçok özel uygulama ile birlikte yüklü gelen tablet, Wi-Fi bağlantısı üzerinden internete erişebiliyor. ZiiMusic, ZiiVideo ve ZiiPhoto bu uygulamalara örnek gösterilebilir. Teknoloji tüketicisinin bütün ihtiyaçlarını karşılamayı hedefleyen, Teknoloji perakendeciliğinin öncüsü Bimeks raflarına koyduğu bu ürünle teknoloji severleri oldukça memnun edecek. Ses çıkışındaki teknolojiyle de adından söz ettiren Creative Zii, rakiplerinden farklı olarak stereo hoparlörleri ile teknoloji tutkunlarını şaşırtıyor. Yazılımsal ses geliştirmeleriyle birlikte cihazı herhangi bir ses sistemine bağlamadan da müzik dinlemenin keyfine varabiliyorsunuz. Sesi kablosuz olarak aktarabilmek için ZiiO, Bluetooth bağlantısı sunuyor. Özel stereo ses aktarım işlemi sayesinde müziği kablosuz olarak kaliteli bir şekilde dinleyebiliyorsunuz.
Teknolojiye dair ne varsa tüketiciyle buluşturan Bimeks, Cretive’in ZiiO 7 tabletiyle müşterilerinin teknolojiyle ilgili tüm ihtiyaçlarını bu 7 inclik tablette bulmalarını sağlıyor. Bu müthiş tablet ZiiO 7 ile yüksek kaliteli videoları da izleyebiliyorsunuz. 720p çözünürlüğünde HD videoları ister cihazın ekranında, isterseniz de HDMI bağlantısı sayesinde TV’nizde izleyebiliyorsunuz. Bunların haricinde galeri, internet tarayıcı gibi diğer tüm uygulamalar da Android 2.1 standardını yansıtıyor. Dahili olarak 8 ya da 16 GB hafıza seçeneği sunan Creative ZiiO, 32 GB’a kadar micro SD kart destekliyor. Ön yüzdeki VGA kamera ile görüntülü görüşme yapabiliyorsunuz.
Ürün detayları ve diğer Bimeks fırsatları www.bimeks.com.tr adresinde.Ayrıca www.facebook.com/bimeks ‘e üye olarak Bimeks avantaj ve kampanyalarından anında haberdar olabilirsiniz.