Datakod’dan eğlenceye e-hizmet

Datakod, eğlence ve konuk ağırlama sektöründe faaliyet gösteren firmalara, maliyet tasarrufu ve verimlilik artışı sağlayan Datakod “e-Garson” Restaurant Otomasyonu Sistemi’ni kampanya dahilinde sunuyor. Datakod “e-Garson” Restaurant Otomasyonu Sistemi ile kablosuz ağ kapsama alanları artık eğlence komplekslerinin depoları ve ofisleri için değil plaj, bar ve restaurant gibi bölümleri için de konuşulur hale geldi. e-Garson ile siparişler, entegre barkod okuyuculu Symbol Mobil Terminaller ile alınarak, kablosuz ağ üzerinden anında ana bilgisayara aktarılıyor. Alınan siparişlerin adisyonları mutfak, bar gibi bölümlerdeki Datamax termal yazıcılardan anında basılıyor ve işleme alınmaları sağlanıyor.
Ürün gruplandırmaları, çeşitli indirim ve ödeme şekilleri ve happy hour gibi özel uygulamaları destekleyen Datakod e-Garson sistemi ile aynı zamanda satın alma faturaları üzerinden stok girişlerinin yapılması ve satılan ürünlerin satış raporlarındaki miktarlara göre otomatik olarak stoktan düşmesi sağlanıyor. Eleman performansını da takip eden Datakod e-Garson, çalışanların primlerini takip etmelerini de sağlıyor.

Sistem ilk olarak Alanya Katakombe Bar’da kullanılmaya başlandı. Firma yetkilileri kısa bir süre olmasına rağmen performanslarının pozitif şekilde farklılaştığını, Datakod e-Garson ile zamandan tasarruf ettiklerini ve daha kontrollü bir çalışma ortamına sahip olduklarını belirtiyorlar.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Biz, bağımsız yayın kuruluşu olarak, size sunduğumuz hizmetin maliyetini, reklam gelirleri ile karşılıyıoruz. Reklam gelirlerimizii artırmamıza yardımcı olun.