Ana sayfa BT Gündem Dell D510 ile KOBİ’lere özgürlük taşıyor

Dell D510 ile KOBİ’lere özgürlük taşıyor

80
0

Küçük ve orta boy işletmelerin üretkenliklerini ve büyüyen işlerinin teknolojik giderlerini optimize edecek olan Dell LatitudeTM D510 satışa sunuldu.Yeni Latitude D510 uygun fiyatı ile küçük ve orta boy işletmelere hareket özgürlüğü sağlayacak..

Özellikle küçük ve orta boy işletmelere yönelik olarak uygun fiyatlarla satışa sunulacak olan Latitude D510, küçük ve orta boy işletmelere esneklik, güvenirlilik ve performans sağlayacak.

Dell Latitude D510, tercihe göre Intel Pentium M ya da Celeron M işlemci ile yapılandırılabiliyor. Kullanıcıların ayrıca 14.1 inch ve 15-inch XGA monitor seçenekleri ve kablosuz ağ bağlantısı olanağı da bulunuyor.

Diğer Latitude D Family ürünlerini kullananların memnuniyeti ve Dell’in kanıtlanmış kalite ve güvenirliği Latitude D510’un da birçok çalışma koşullarına uygunluğunu göstermektedir. Dell’e özel Tri-MetalTM şasi D510’a sağlam taşınabilirlik özelliği de vermektedir. Latitude D510’un toz ve damlacıklara karşı özel olarak kaplanmış ve sağlamlaştırılmış klavye tasarımının yanısıra, Strike Zone şok emicisi de sabit diski korumakta.

Dell’in en mükemmel dizüstü bilgisayarları üretme ve müşteri ilişkilerini sürekli geliştirme çabaları Technology Business Research’ün
(Teknolojik İş Araştırma) yılda 4 kere yayınlanan “Dizüstü Bilgisayar Satınalma ve Müşteri Memnuniyeti Araştırması”nda ardarda 7 yıldır birinci olmasına da zemin sağlıyor.

Dell Latitude D510’un Temmuz ayında Türkiye’de satışa sunulması bekleniyor.