Ana sayfa BT Gündem Dell’den iş ortamları için ekonomik ve gösterişli notebook

Dell’den iş ortamları için ekonomik ve gösterişli notebook

141
0

Dell, hem ofis içindeyken hem de hareket halindeyken daha yüksek performans ve daha az enerji maliyeti arayan Avrupa, Ortadoğu ve Afrika’daki (EMEA) işletmelere yönelik mobil ürün yelpazesini, 6 Kasım’da pazara sunduğu gösterişli ve ekonomik Latitude 131L ile genişletti.Latitude131L, Dell’in AMD işlemci seçenekleri sunan, işletmelere yönelik ilk dizüstü bilgisayarı. Kullanıcının isteklerine göre ayarlanabilir özelliğe sahip olan ve özellikle iş hayatında günlük kullanım için ideal olan Latitude 131L, 15.4 inch geniş ekran ve AMD Mobil Sempron™ ya da çift çekirdekli AMD Turion™ 64X2 mobil işlemci içeriyor.

Dell EMEA Bölgesi, Müşterilere Yönelik Ürünler Direktörü Eric Greffier,
“Dell, işletmeleri hareket halindeyken de verimli kılmayı hedefleyen, yenilikçi ve uygun fiyatlı dizüstü bilgisayar serisini genişletmeye devam ediyor. Müşterilerimizin mobil teknolojiye yaptıkları yatırımın karşılığını en iyi şekilde alabilmelerine yardımcı olmaya büyük önem veriyoruz. Bu bağlamda, hem üretkenlik hem de enerji tüketimi konularında önemli ölçüde gelişmeler gerçekleştirirken, aynı zamanda da büyük çaplı bir mobil işgücü yaratmalarına yardımcı oluyoruz.” dedi.

Yeni Latitude dizüstü bilgisayarı, elektrik tüketimini azaltmak ve yeni Dell Energy Smart ( Dell Akıllı Enerji) ayarı uygulaması yoluyla tasarruf yaptırmak için tasarlandı. Latitude’un sağladığı enerji tasarrufu ile daha fazla bilgiye www.dell.com/energy internet sitesinden ulaşılabilir