Dell’den yeni XPS serisi dizüstüler

Dell, en çok satan ürünü olan XPS ailesinin yeni üyeleri olan XPS 14 ve XPS 15 modellerini tanıttı. XPS 14 ve XPS 15, nerede olursa olsun performans ve eğlence isteyen tüketiciler için mükemmel birer seçim oluşturuyor. XPS 14, en uzun pil ömrüne sahip ultrabook olarak öne çıkarken, XPS 15 ise mükemmel performanslı grafikler, multimedya oluşturma ve eğlence için parlak bir ekran sunuyor.

XPS 14 ve XPS 15 dizüstü bilgisayarlar, Corning Gorilla Glass ile sertleştirilmiş ekranlarıyla ve Intel Rapid Start, Smart Response ve Smart Connect gibi en son Intel teknolojileriyle kullanıcılara her yerden bağlanabilme ve üretken olma imkanı sunan üçüncü nesil işlemcileri ile tüm dikkatleri üzerlerinde topluyor.

Yeni ürünler hakkında konuşan Dell Türkiye Tüketici ve KOBİ’den Sorumlu Ülke Müdürü Önder Börtücen; “Dell olarak müşterilerimize en son teknolojiyi  en dayanıklı,  şık ve ergonomik tasarımlarla ulaştırabilmek için ana hedefimiz. Bu nedenle bu son teknolojiyi ve en yeni tasarımlarımızı müşterilerimize ulaştırabilmek için ürün gamımızı genişletiyor ve bu genişleme ile pazarda ulaşamadığımız yeni müşterilere ulaşmayı planlıyoruz” dedi.

Geniş işlevsellikleriyle tanınan XPS serisinin yeni modelleri hakkında bilgi veren Dell Akdeniz Ülkeleri Ürün ve Planlama Müdürü Ufuk Tosun, “Müşterilerimizin ihtiyaçlarını öncesinde daha iyi analiz edip, bu ihtiyaçlar doğrultusunda tasarlanmış ürünleri pazara sunmaya çalışıyoruz. Doğru, hafif, şık materyal, daha yüksek performanslı bileşenler, en üst seviye servis seviyesi gibi parametreler bizim için önemli. Her iki ürün de üstün performans için tasarlandı. Hareket halinde olan kullanıcılar için tasarlanan XPS 14 Ultrabook 20.7mm’lik ince ve kompakt yapısıyla dikkat çekerken yenilikçi silikon tabanlı, çok dayanıklı aluminyum bir kasaya da sahip. 14 inç’lik 400 nit (ekran parlaklığı) HD+ kenardan kenara ekranı, aydınlatmalı klavyesi ve opsiyonel grafik seçenekleri ile XPS 14,11 saatlik pil ömrüyle tüm Ultrabooklar içinde en uzun pil ömrüne sahipolması ile öne çıkıyor. XPS 15’in tasarımı ise performans için kurulmuş rahat bir sistem elde etme arzusundan yola çıkılarak yapıldı. İşlenmiş alüminyum kasa, tek bir alüminyum bloğundan tam ölçülerle kesilmiş olan üst kapağı sayesinde güç ve dayanıklılık sağlarken, silikon tabanı dokunması hoş bir duygu yaratıyor” dedi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Biz, bağımsız yayın kuruluşu olarak, size sunduğumuz hizmetin maliyetini, reklam gelirleri ile karşılıyıoruz. Reklam gelirlerimizii artırmamıza yardımcı olun.