Dell’in hesaplısı İnfronic’te

Dell ürünlerinin Türkiye’de satışını yapan İnfronic, Dell’in yeni bir masaüstü bilgisayarının daha satışına başladı. Dell Optiplex 170L model bilgisayar, düşük fiyatı nedeniyle hem ev hem de kurumsal pazar için uygun bir ürün. Dell ürünlerinin Türkiye’de satışını yapan İnfronic, Dell’in yeni bir masaüstü bilgisayar modelini de pazara sundu. Uygun fiyatı ile dikkat çeken Dell Optiplex170L, markalı ama ucuz bilgisayar isteyenler için ideal bir ürün. Hem Microsoft XP Pro, hem de XP Home işletim sistemi seçeneği ile sunulan ürünün XP Home’lu modeli 799 dolar fiyatla tüketiciye sunuluyor.

Prescott destekli Intel Pentium 4 işlemcili ürün, giriş seviye bir bilgisayarda olması gereken her türlü teknik özelliğe sahip. Ürünün ‘micro tower’ bir kasası bulunuyor. Giriş seviyesi konfigürasyonu 256MB DDR 400 bellek ve 40GB sabit disk ile geliyor. Entegre 64MB VGA ekran kartı bulunan Dell Optiplex 170L’nin 17 inç Dell CRT ekranı bulunuyor. Intel P4 3.0 HT teknolojili işlemcili, daha fazla bellek ve disk kapasiteli farklı konfigürasyon seçenekleri İnfronic tarafından sunuluyor.
Hem ev hem kurumsal kullanım için uygun olan ürünün evlere yönelik Windows XP Home işletim sistemli modelinde CD-RW ve faks/modem de bulunuyor. Bu modelin fiyatı 799 dolar +KDV. Kurumsal pazar için Windows XP Pro işletim sistemi ile sunulan modelde ise sadece CD-ROM yer alıyor. Bu modelin fiyatı ise 829 dolar+KDV.

Dell Optiplex 170L bilgisayarının farklı konfigürasyon seçenekleri ve taksit kampanyaları için İnfronic’ten bilgi alınabilir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Biz, bağımsız yayın kuruluşu olarak, size sunduğumuz hizmetin maliyetini, reklam gelirleri ile karşılıyıoruz. Reklam gelirlerimizii artırmamıza yardımcı olun.