Dell notebook’lar Infronic’de 24 ay taksitle

İnfronic, Dell Latitude D505 model taşınabilir bilgisayar kampanyasını yeniledi. Ekim ayı boyunca devam edecek olan kampanyada Dell Latitude D505 model notebook peşin 1,349 dolar fiyatla satılıyor. İnfronic ayrıca, isteyene aynı ürünü Türk Lirası’na 24 aya kadar varan vade seçenekleri ile de sunuyor.2003 yılı ortasında Dell masaüstü PC satışına başlayan İnfronic, Dell’in doğrudan satış politikasını, Türkiye’ye uygun olarak başarılı uygulaması sonucunda 2003 yılında Dell’in masaüstü bilgisayar pazarında Türkiye lideri olmasında büyük katkı sağladı. Bu yıl başından itibaren Dell’in taşınabilir bilgisayarlarının da satışına başlayan İnfronic, Dell ürünlerinin satışını Müşteri Hizmetleri Birimi’nin 0216-317 96 70 nolu telefonu ya da www.infronic.com web sitesi aracılığıyla gerçekleştiriyor. Satın alınan ürünler (Türkiye’nin her yerine, ücretsiz olarak) alıcının adresine teslim ediliyor. İnfronic Ürün Müdürü İlhan Aydın, Türk tüketicisinin özellikle teknolojik ürünleri mutlaka görerek almak istediğini vurgulayarak, bu nedenle İnfronic’in tüm Türkiye’ye yayılmış geniş dağıtım ağından da Dell satışlarında yararlandıklarını belirtiyor. İnfronic’in Müşteri Hizmetleri’ni arayan bir tüketici eğer almak istediği Dell ürününü görmek istiyorsa, bulunduğu yere en yakın bayiye yönlendiriliyor. Pazarlama ve satış işlemleri doğrudan İnfronic tarafından yapıldığı halde, hem tüketici memnun ediliyor, hem de dağıtım kanalına bir artı değer yaratma olanağı sunuluyor.

Şu anda İnfronic tarafından 1,349 dolara satılan Dell Latitude D505 notebook’un bazı teknik özellikleri ise şöyle: Intel Centrino Mobil Pentium-M 1.5 GHz işlemci, 15 inç TFT LCD renkli ekran, 256MB bellek, 40GB sabit disk, Combo (DVD okuyucu+CD yazıcı) sürücü, 56k faks/modem, 10/100 Mbps LAN&Kablosuz LAN ethernet kartı, Li-Ion pil, 2.75 kg ağırlığında, Microsoft Windows XP Home Türkçe işletim sistemi.

Kampanyaya ilişkin ayrıntılı bilgi (0216) 317 96 70 no’lu telefondan edinilebilir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Biz, bağımsız yayın kuruluşu olarak, size sunduğumuz hizmetin maliyetini, reklam gelirleri ile karşılıyıoruz. Reklam gelirlerimizii artırmamıza yardımcı olun.