Dell XPS dizüstü ile HD kalitesinde eğlence devri

Dell’in yeni XPS dizüstü bilgisayar serisi; JBL ve Waves MaxxAudio® 3 ses tasarımıyla nabızları daha da hızlı attıracak güce sahip. Son teknoloji NVIDIA grafikleri ile yeni XPS serisi HD sinema keyfi sunuyor. Gerçek zamanlı HD video çekimi yapan web kameraları olan sektörün ilk Skype sertifikalı dizüstü bilgisayarları ile artık ailenize ve arkadaşlarınıza hep yakın olabileceksiniz.

Sesi İyice Açın

Yerleşik, JBL tasarımlı ve sertifikalı hoparlörler ile entegre Waves MaxxAudio® 3 işlemci teknolojisi, Dell’in bugüne kadar ürettiği dizüstü bilgisayarlardan çıkabilen en yüksek, en berrak ve en üstün sesi sunuyor. Bu ses sistemine 15 ve 17 inçlik modellerde, 12 watt subwoofer’lı (derin bas hoparlörü) sınıfının en iyi bas özelliği de dahil. 22W’a kadar ses performansı ile bu sistemler inanılmaz berraklık ve netlikte üstün ses deneyimi yaşatıyor.

Sinema Benzeri Deneyim

Yüksek performanslı, 1GB-3GB seçenekleri ile sunulan NVIDIA grafikleri göz alıcı HD video özelliklerini 15 ve 17 inçlik Yüksek Tanımlı LED ekranlarda sergiliyor. Eğlence deneyiminde en uç noktaya ulaşmak için, Dell XPS dizüstü bilgisayarlarının tümünde 3 boyut özellikli NVIDIA’nın 3DTV Oynatma yazılımı yer alıyor. Blu-ray Disk sürücüsü seçeneği ile sunulan bu yeni modellerle aileler, 3 boyutlu Blu-ray filmleri kendi oturma odalarının rahatlığında, 3D HDTV ekranlarından izleyebiliyor.

HD özellikli Video

XPS dizüstü bilgisayarları pazarın ilk HD video çekimi yapma ve oynatma özellikli entegre web kameralarına sahip olma özelliğini taşıyor. Web kameralar kristal berraklığında tam ekran, görüntülü mesajlaşmayı mümkün kılıyor. Yeni modeller, bugüne kadarki ilk Skype sertifikalı dizüstü bilgisayarlar olarak da öne çıkıyor.

Dell Türkiye Tüketici Ürünlerinden Sorumlu Ülke Müdürü Gülfem Çakmakçı yeni seriyle ilgili açıklamasında, “XPS dizüstü bilgisayar serisi ile yeniden sınırları zorluyoruz. Bu seri ile sunulan JBL ve Waves MaxxAudio® 3 ses teknolojisi, NVIDIA teknolojili yeni yüksek tanımlı ekranlar ve sektörün ilk Skype sertifikalı, gerçek zamanlı HD video yayınını destekleyen web kameralı dizüstü sistemleri ile sınırları tam anlamıyla zorluyoruz. XPS markası Dell’in üstün performanslı ürün serisi olarak daima öne çıkan bir markaydı. Şimdi pazara sunduğumuz bu yeni seri ile de aynı çizgiyi sürdürüyoruz. Bugüne kadar hiçbir dizüstü bilgisayar bu kadar harika ses vermemiş, bu kadar mükemmel görünmemiştir. ” dedi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu