Deloitte Teknoloji Fast 50’de en hızlı büyüyen Navlungo

Deloitte'in 1995 yılından günümüze gerçekleştirdiği Teknoloji Fast 50 listesinin Türkiye şampiyonu yıllık yüzde 15.578 büyüyen Navlungo oldu. Onu Missafir ve EasyCep takip etti.

Bu yıl 18’incisi kez düzenlenen Deloitte Teknoloji Fast 50 Türkiye programının bu yılki şampiyonu son bir yılda yüzde 15 bin 578 büyüme gösteren Navlungo oldu. İkinci sırayı yüzde 7 bin 364 büyüme gösteren Missafir alırken Easycep yüzde 4 bin 353 büyüme oranına ulaşarak üçüncü oldu.

Deloitte’un 1995 yılından bu yana dünya çapında yürüttüğü Deloitte Teknoloji Fast 50 programı Türkiye’de hızla büyüyen teknoloji şirketlerini belirliyor. Liste hazırlanırken şirketlerin son üç yıldaki net satış gelirlerindeki büyüme oranları değerlendiriliyor.

Deloitte Teknoloji Fast 50 Türkiye
En Hızlı Büyüyen Şirketler 

Sıra

Kurum Adı

Büyüme oranı

Faaliyet Alanı

1

Navlungo

%15578

Yazılım

2

Missafir

%7364

Yazılım

3

EASYCEP

%4353

Donanım

4

Sipay

%2187

Fintech

5

Amani Ai

%2074

Yazılım

6

VIRGOSOL

%1922

Yazılım

7

ikas

%1837

Yazılım

8

Sanction Scanner

%1793

Fintech

9

OTELZ

%1410

Yazılım

10

Cloudoffix

%1282

Yazılım

 

Üç farklı alanda daha ödüller sahiplerini buldu

Programda gelirleri 100 milyon Euro ve üzerinde olan teknoloji şirketlerine verilen ‘Big Stars Ödülü’ de sahiplerini buldu. ASELSAN, İnnova Bilişim Çözümleri, Karel ve Smart Güneş Enerjisi Teknolojileri ödüle hak kazandı. Teknoloji sektöründe kadın istihdamını destekleyen, kadın odaklı ürün ve hizmetler geliştirerek toplumdaki kadınlara dijital beceri kazandırırken çalışan kadınların da işlerinde dijital araçları en verimli şekilde kullanmaları konusunda çalışmalar yapan firmalara verilen ‘Teknolojide Kadın’ ödülünü İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinden Belbim aldı. Topluma ve çevreye yarattığı etki ile en fazla öne çıkan teknoloji firmaları için verilen ve bu yıl ilk kez Trendyol’un adını verdiği ‘Trendyol Pozitif Etki Ödülü’nün sahibi ise ARD Grup Bilişim Teknolojileri oldu.

Big Stars ödülünün kazananları:

 

Sıra

Kurum Adı

Faaliyet Alanı

1

ASELSAN

İletişim

2

İnnova Bilişim Çözümleri

Yazılım

3

Karel

İletişim

4

SMART GÜNEŞ TEKNOLOJİLERİ

Çevre Teknolojisi

 

Teknolojide Kadın Ödülü’nün kazananı:

Sıra

Kurum Adı

Faaliyet Alanı

1

Belbim

Yazılım

Trendyol Pozitif Etki Ödülü’nün kazananı:

Sıra

Kurum Adı

Faaliyet Alanı

1

ARD GRUP BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ A.Ş.

Yazılım

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu