Ana sayfa BTGündem Denizbank’ta yerli şifrematik uygulaması

  Denizbank’ta yerli şifrematik uygulaması

  DenizBank İnternet/Cep Şubesi’nin yanı sıra uygulama marketlerinden de indirilerek kullanılabilen Şifretek, OTP teknolojisinde dünya lideri Vasco Digipass altyapısını kullanması, hızlı aktivasyon süreci, zaman bazlı şifre üretme altyapısı ve çoklu cihaz desteğiyle yüksek güvenlik sunuyor.
  Şifretek, Smartface Platform’un yeni sürümü 2.5.7 ile geliştirilmiş olmasının avantajlarını da taşıyor. Platformun yeni sürümü, üst seviye raporlama ve appstore’lar ile entegrasyon yeteneği sunuyor. DenizBank bu özellik sayesinde, Şifretek kullanıcılarının kurulum ve kullanım durumlarını takip edebiliyor, bu bilgiler ışığında diğer hizmet birimlerinin kullanışlılığını arttırabiliyor.
  Mobinex’in özellikle mobil cihazlardaki uzmanlığı ile Mobinex Çözüm Ekibi tarafından geliştirilen Şifretek, kullanıcı dostu olması ile dikkat çekiyor.
  Smartface platform, http://developer.smartface.biz sitesinden ücretsiz olarak incelenebiliyor.
  Appstore üzerinden ücretsiz olarak indirilebilen Şifretek uygulaması ile İnternet Bankacılığı şifresinin güvenli şekilde cep telefonunda taşınması sağlanmış oldu. DenizBank’ın Şifretek uygulamasına http://www.denizbank.com/acikdeniz/mobildeniz/sifretek-mobil.aspx linkinden ulaşılabiliyor.