Digital Medya’da Türrkiye’ye uluslararası ödül

Türkiye’de Digital Signage alanında yaptığı çalışmalarla sektöre öncülük eden Sistem 9 Medya, 18 ülkeden yüzlerce finalistin katıldığı ve adayların 11 kategoride yarıştığı yarışmada rakiplerini geride bırakarak iki kategoride birden finalistliğe yükseldi. Böylece; biri içerik yönetimi diğeri de evdışı digital yayıncılık kategorileri olmak üzere ilk 3’e kalmayı başaran Sistem 9 Medya’nın projeleri teknoloji dünyasının uluslararası otoritesi olarak kabul gören Digital Signage Federation tarafından da onaylanmış oldu.

CTV projesi büyük ödülü getirdi

Tek bir merkezden yönettiği içerik ve 10 binden fazla ekranda kurduğu kurumsal TV sistemleri ile hedeflerine yönelik çözümler sunan Sistem 9 Medya; bu uluslararası ödüle CTV projesiyle hak kazandı. CTV, Sistem 9 Medya tarafından yalnızca kuaförlerde uygulanan kapalı devre yayıncılığın adı. Bugün 1324 kuaför noktasında sadece içerik yönetimiyle değil reklam mecrası fırsatı da yaratarak ilgi gören bir televizyon sistemi.

Ödül Las Vegas’taki Digital Signage Expo’da verilecek

Apex Büyük Ödülü; Sistem 9 Medya’ya 7 Mart 2011 tarihinde Las Vegas’ta düzenlenecek Apex Awards töreninde takdim edilecek. Aynı zamanda sektörün ilk ISO belgesine de sahip olan Sistem 9 Medya’nın Yönetim Kurulu Başkanı Kaan Akın, Türkiye’ye bir ödül kazandırmaktan duydukları mutluluğu dile getirerek şunları söyledi:

‘‘Bir Türk firması olarak dünyanın teknoloji alanındaki en prestijli ödüllerinden birine değer görülmek bizim için büyük gurur. Digital Signage alanında müşterilerimize sunduğumuz hedef odaklı yaratıcı çözümlerimizin dünya standartlarında olduğunu dünyaya ilan etmiş olduk. Geçtiğimiz günlerde aldığımız ISO belgesi de sektörde ilk ve tek firma olmamız açısından büyük anlam taşıyor ve bu ödülü destekliyor. Sistem 9 Medya olarak aldığımız bu ödül ve belgeler; Türkiye olarak teknolojide de dünyayla yarıştığımızın göstergesi. Umuyoruz ki bu kazanımlar; bizde de sektörün gelişimine ve hizmet kalitesinin yükselmesine katkıda bulunsun.’’

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu