Dijtal fotoğraflara PC olmadan baskı olanağı

Epson, PC kullanmak istemeyen ya da kullanmayı bilmeyen tüketiciler için evde kullanımı kolay ve yüksek kalitede fotoğraflar üretmek üzere tasarlanan EPSON PictureMate, kişisel fotoğraf yazıcısı ailesini tanıttı.EPSON PictureMate, ekonomik ve dayanıklı 10×15 cm’lik profesyonel fotoğraf laboratuvarı kalitesi talep eden dijital fotoğraf makinesi kullanıcıları için ideal çözüm sunuyor. Opsiyonel Bluetooth modülü ile EPSON PictureMate, fotoğraf makineli cep telefonlarından da baskı yapabilmesi ile dikkat çekiyor.

EPSON PictureMate, evde yüksek kalitede, kullanımı kolay ve ekonomik bir baskı yöntemi için duyulan ihtiyacı rahatlıkla karşılayabilen bir yazıcı. Dijital fotoğraf makinesi kullanıcılarının ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmış olan PictureMate, kullanımı kolay bir fotoğraf baskı çözümü sağlayarak, bir PC olması ya da bir fotoğraf laboratuvarını, fotoğraf kioskunu ya da online fotoğraf hizmetlerini ziyaret gereksinimini ortadan kaldırıyor. EPSON PictureMate tüm popüler bellek kartı formatlarını2 destekliyor. Ayrıca PictBridge ve USB Direct Print destekli fotoğraf makinelerinden doğrudan baskı da yapabiliyor.

PictureMate’te geleneksel fotoğraf laboratuvarından çıkmış görüntüsü veren zengin renkler, mükemmel ten renkleri ve pürüzsüz imajlar için özel dayanıklı 6 renkli pigment baskısı olan EPSON’ın Advanced Micro Piezo mürekkep püskürtme teknolojisi kullanılıyor. EPSON PictureMate ayrıca çok net ayrıntılar ve kesintisiz renk geçişleri için mikroskopik damlacıklarla 5760 x 1440 iyileştirilmiş dpi’ye kadar çözünürlüğe de sahip.

Teknik olmayan müşterilerde dijital fotoğraf baskısındaki artışla birlikte, EPSON kullanıcıları tek dokunuşla baskı işleminde yol gösteren öğretici bir ara birim geliştirdi. Basılan prova sayfası tüketicinin 10x15cm’lik güzel, parlak, kenarsız resimleri önceden görebilmesine olanak veriyor. Baskı seçimi seçenekleri tüm fotoğrafların, sadece bir fotoğrafın, bir fotoğraflar grubunun veya aynı sırada olmayan birkaç fotoğrafın fotoğraf makinesinin bellek kartından basılmasını sağlıyor. PictureMate her fotoğrafı otomatik olarak renk ve kalite için en iyi hale getiriyor ve tüketicilerin kendi renkli resimlerini siyah beyaz veya sepya tonlarında bastırmalarını sağlıyor. Daha yaratıcı olmak isteyenler bir bilgisayara gerek olmaksızın yalnızca tek bir düğmeye basarak, fotoğrafları kesebilir, klasik çerçeveler ekleyebilir ve cüzdan boyunda fotoğraflar üretebiliyor.

PictureMate’in önemli farklarından biri fotoğraf başına düşen düşük maliyet. KDV dahil 39 euro satış fiyatıyla piyasaya sunulan EPSON PictureMate’in paketi 100 adet parlak 10x15cm’lik fotoğraf3 bastırabilen PictureMate fotoğraf kartuşu ve PictureMate fotoğraf kağıdını içeriyor ve tüketiciler için bir fotoğrafın maliyetini şeffaf hale getiriyor.

EPSON PictureMate baskıları fotoğraf laboratuvarı baskılarından ve diğer 10x15cm fotoğraf yazıcı baskılarından üstün olma özelliği taşıyor. Wilhelm Araştırma Laboratuvarı’na4 göre, solmaya karşı önde gelen fotoğraf laboratuvarı baskılarından 2 ila 4 kez ve diğer 10x15cm dijital fotoğraf yazıcılarından çıkan baskılara göre 4 ila 20 kez daha dayanıklı. PictureMate fotoğrafları çerçevede yer aldıklarında solmaya karşı 100 yıla kadar dayanıklı ve ayrıca rahat tutulabilmeleri için su, leke ve parmak izi tutmuyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Biz, bağımsız yayın kuruluşu olarak, size sunduğumuz hizmetin maliyetini, reklam gelirleri ile karşılıyıoruz. Reklam gelirlerimizii artırmamıza yardımcı olun.