Doktor randevularının yüzde 70’i internetten

OpenAgenda ile sağlık alanında yıllardır yaşanan randevu alma güçlüğü, uzayan bekleme saatleri ve zaman planlamalarındaki sıkıntılar mazide kalıyor. OpenAgenda’nın, işletmelere profesyonel bir yapı kazandıran, kolaylık ve performans üzerine kurulu teknolojisiyle, hastaların ihtiyacı olan hizmet ile ilgili randevuyu internet üzerinden alabilmeleri için OpenAgenda Interaktif Randevu Sistemi’ni tıklamaları yeterli oluyor.
İnternet üzerinden 7 gün 24 saat asistanlık hizmeti veren OpenAgenda, işletmelerin bilinirliğini internet reklamlarıyla destekleyerek, tüm potansiyel hastalara ulaşmaya odaklanmış bir iletişim sunuyor. OpenAgenda, hastaneler, poliklinikler veya özel klinikler için daha fazla hasta sayısına ulaşma ve büyüme yolunda önemli bir partnerlik görevi üstlenirken, hastaların da hayatını kolaylaştırarak memnuniyetlerini artırıyor.

Sağlık sektörünün kalbi internette atıyor!
Tüm dünyada giderek artan internet kullanımında Türkiye, 23.1 milyonluk bireysel kullanıcı ile Avrupa’da 3. ve Facebook’ta 30.473.280 kullanıcı ile dünya sıralamasında 5. sırada yer alıyor. Sağlık Bakanlığı verileri gösteriyor ki, randevu almak için her gün hastanelere başvuran 1 milyon 200 bin kişinin %70’i işlemlerini internet üzerinden yapıyor.
Sektörün ihtiyacına yönelik çözüm üretme fikriyle yola çıkan OpenAgenda’nın uygulamalarını web sitenize, Facebook sayfanıza veya blogunuza ekleyerek, tüm potansiyel hastalarınızın internet üzerinden size ulaşmasını ve bir dakika içinde randevu almalarını sağlayabiliyorsunuz. www.OpenAgenda.com üzerinden randevularınızı takip edebildiğiniz sistem, gününüzü planlayarak daha fazla randevu almanıza, daha az randevu iptaline ve yeni hastalar kazanarak işinizi büyütmenize katkı sağlıyor.

Tedaviyi Google’da Arayan Sizde Buluyor!
Büyümeyi hedefleyen işletmeler için birçok faydayı aynı anda sunan OpenAgenda, internetteki reklamlarınızı da yönetiyor. Google üzerinde yapılan yüz binlerce arama içinde, potansiyel hastalarınıza doğru noktalarda ulaşarak, isminizin ve hizmetlerinizin görünürlüğünü artırıyor.  
7 gün 24 saat internet üzerinden hizmet veren OpenAgenda, günün hangi saatinde olursa olsun, hastalığını ya da hastalığının belirtilerini Google’a yazan kişilerin internet sitenize ulaşmalarını ve birkaç dakika içinde OpenAgenda ile kendileri için en uygun zamanı seçerek sizinle buluşmalarını sağlıyor.

Sağlık sektöründe erken adım hayat kurtarıyor!
Türkiye’de, 1.500’ün üstünde özel klinik ve poliklinik bulunuyor. 24.000’den fazla hekim ve yaklaşık 13.000 diş hekimi özel sektörde hizmet verirken, özel kliniklerde ve tıp merkezlerinde yılda 37 milyondan fazla randevu alınıyor. Özel hastanelerde ise bu sayı 44 milyonu buluyor.
Open Agenda, hızla büyüyen özel sağlık sektöründe bir adım öne geçmek isteyen işletmeler için zamanı daha verimli hale getiriyor. 7 gün 24 saat internetten alınan randevular ile ajandanızı düzenlerken, hatırlatıcı e-posta ve SMS servisi hastalarınız randevularına zamanında gelmelerini sağlıyor. OpenAgenda’nın gelişmiş veri tabanı sayesinde işletmeler sürekli olarak verimliliklerini ölçebiliyor. OpenAgenda, randevularınızı diğer takvimlerle (Outlook, Google Calender vs.) senkronize ederek internetten, telefonla ve  diğer kanallardan gelen randevularınızı bir araya getiriyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici kullandığınız için, içeriğimizi görüntüleyemiyorsunuz. Biz, bağımsız yayın kuruluşu olarak, size sunduğumuz hizmetin maliyetini, reklam gelirleri ile karşılıyıoruz. İçeriğimizi görüntülemek ve reklam gelirlerimizi artırmamıza yardımcı olmak için reklam engelleyici uygulamanızı kapatarak yeniden deneyin.