Ana sayfa BT Gündem Dokümanlarınızı PDF’e dönüştürmek için ABBYY PDF Transformer v3.0

Dokümanlarınızı PDF’e dönüştürmek için ABBYY PDF Transformer v3.0

80
0

Yeni versiyonun getirdiği teknolojik yenilik; dosyaların PDF’e çevriminde çok daha güçlü ve kaliteli olması. ABBYY’nin, Adaptive Document Recognition Technology (ADRT™) ürünü ile PDF Transformer 3.0 pazarda kendi sınıfındaki ürünler arasında mantıksal dosya yapısının yeniden oluşturulması, metin akışı konularında, çoklu sayfaya sahip dokümanların PDF’e çevrimi sırasında da içerik ile format tutarlılığını sağlamaktadır. Çok iyi derecedeki PDF çevriminin yanı sıra, yeni versiyon, kullanıcılara PDF dokümanlarının oluşturulması ve düzenlenmesi konusunda da büyük esneklik getirmektedir. Ayrıca, gizlilik derecesinde bilgiler içeren PDF dosyalarının uzun süre güvenli bir şekilde korunması, yayımlanması, arşivlenmesi, zaman damgası yaratılması, PDF sıkıştırma teknikleri ve dosyaların PDF/A formatında arama yapılabilir özellikte kaydedilmesi gibi gelişmiş özellikler de sunmaktadır.ABBYY’nin üstün teknoloji ürünü Optik Karakter Tanıma (OCR) teknolojisi ile; PDF Transformer, dosyaları tam doğrulukla, 184 dilde destekli, edit edilebilir PDF dosyalarına dönüştürebilmektedir. Ayrıca Microsoft Office uygulamalarıyla tam entegre olarak kullanıcıların ofis uygulamaları üzerinden tek bir tıkla PDF dosyaları oluşturabilmelerine de imkân tanımaktadır.
Doküman Yapısı ve Formatını Yeniden Oluşturma
ABBYY’nin eşsiz ADRT teknolojisi ile, PDF Transformer 3.0 çoklu sayfadan oluşan PDF dosyalarını Microsoft Word ve Excel’e dönüştürürken mantıksal dosya yapısını ve sayfa formatını yeniden oluşturur. PDF Transformer, çoklu sayfalardan oluşan dokümanı ayrı ayrı sayfalar yerine tek bir format olarak işler. Sonuç olarak, Microsoft Office’in doğal sayfa yapılandırma sistemini bire-bir uygulayarak (başlık, son sayfa, fontlar, sitiller, dip notlar, sayfa numaraları, başlıklar) en uygun şekilde dosyaları dönüştürür. Ayrıca kullanıcı, dokümana yeni sayfalar ekler ya da sayfalardan bazılarını silerse de bu değişiklikler aynen oluşturulan dokümana da sayfa numaralandırma sisteminde yansıtılır. Dip notlar ve başlıklar da akıllı olarak ilgili içeriğe bağlanmış durumdadır. İçerik silindiğinde ya da içeriğin yeri değiştiğinde ilişkili bağlı içerik de aynı şekilde güncellenir.

Dokümanları Birleştirme ve Dokümana Sayfa Ekleme
Program PDF dokümanlarının, kullanıcıların ihtiyaçlarına yönelik olarak yayımlanması ve içeriğinin değiştirilmesi konusunda geniş kullanım olanakları sunmaktadır. Bir kullanıcı, kolaylıkla birden fazla doküman içeren bir yığını farklı formatlardan tek bir PDF’e ya da daha sonra üzerinde çalışabilmek için yeni bir dosyayı varolan bir PDF dosyasının ardına ekleyebilmektedir.

Güçlü MRC Sıkıştırma ve PDF/A Desteği
ABBYY PDF Tramsformer 3.0, PDF dokümanlarının dosya paylaşımı ve arşivleme konularında optimize etmek için yeni ve güçlü yetenekler sunmaktadır. Office dokümanlarının ve sadece İmaj içeren PDF dokümanlarının aranabilir PDF/ A formatında uzun dönem saklanabilecek özellikte olmalarını sağlar. Ek olarak, yeni MRC sıkıştırma teknolojisiyle kullanıcılar, PDF dosyalarının boyutlarını on kata kadar azaltarak depolama alanından büyük kazançlar sağlayabilirler.