Doldur, gaza bas. Fatura ekstreye eklensin

OPET, sektörde bir yeniliğe daha imza atıyor; bireysel tüketiciye özel, otomasyon sistemi OTOBİLİM’i hizmete sunuyor. Bu sistem tüketicilere, araçlarından inmeden otomatik ödeme ve ayrıca akaryakıt harcamalarını kontrol altına alma imkanı sağlıyor.OTOBİLİM ile tüketiciler, araç anahtarlarına takılacak özel bir anahtarlık (chip) aracılığıyla yakıt alabilecekler. Aynı anahtarlık sayesinde, OTOBİLİM üyelerinin akaryakıt alımları banka kredi kartlarına borç yazılacak. Tüm işlemler elektronik ortamda olduğundan, tüketiciler alışverişlerini kendilerine özel bir site üzerinden veya Çağrı Merkezi aracılığıyla takip edebilecekler.

Akaryakıt tüketicilerinin OPET istasyonlarından bu özel anahtarlık aracılığıyla otomatik ödeme yaparak, istasyonda nakit ödeme yapmadan yakıt almalarını sağlayan OTOBİLİM; dışardan herhangi bir müdahaleye izin vermeyecek düzeyde ileri teknoloji ürünü bir sistem. Entegre bir otomasyon sistemine sahip olan OTOBİLİM ile zamandan tasarruf sağlanıyor ve akaryakıt harcamalarının takibi bireysel kullanıcı için de sorun olmaktan çıkıyor.

2001 yılında kurumsal müşterileri için hizmete giren OTOBİL, müşteri odaklı yapısı ile 2002 yılında Türkiye’de ilk defa bireysel taksi ve minibüs kullanıcılarına da hizmet vermeye başlamıştı. Gelişen teknoloji ile alt yapısını sürekli geliştiren OTOBİL, şimdi de tüm özel araç sahiplerine hizmet verebilecek elektronik akaryakıt alışveriş sistemi olan OTOBİLİM’i Türk tüketicisiyle buluşturuyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Biz, bağımsız yayın kuruluşu olarak, size sunduğumuz hizmetin maliyetini, reklam gelirleri ile karşılıyıoruz. Reklam gelirlerimizii artırmamıza yardımcı olun.