Dünyanın en iyisi Sony Ericsson V800

Sony Ericsson’un kameralı telefonu V800, Fransa’nın Cannes kentinde gerçekleşen 3GSM Kongresi’ndeki GSM Birliği 2005 Ödülleri gecesinde, “En İyi 3G Cep Telefonu” ödülüne layık görüldü. Sony Ericsson 2004 yılında da “En İyi Cep Telefonu” seçilen T610 modeli ile ödül almıştı.
Sony Ericsson V800 2004’te duyurulduğunda dünyayı gerçekten birleştiren ilk cep telefonu olarak değerlendirilmişti. Tüm dünyadaki 3G servislerine erişebilen V800 (Avrupa’daki adıyla), Japonya’da (Vodafone 802SE adıyla) da satılıyor. Vodafone’un yüksek hızlı mobil şebekesi üzerinden geniş çeşitlilikte hizmetler sunacak biçimde tasarlanan V800, şık ve pratik bir telefonda çok sayıda özelliği bir araya getiriyor. Bu özellikler arasında kaliteli fotoğraflar için 1,3 megapiksel kamera ile video çağrıları için yüksek çözünürlüklü ve renkli geniş ekran da yer alıyor. Eğlence özellikleri açısından da oldukça zengin olan V800, Vodafone live! portalının canlı spor resimleri ve müzik gibi birçok hizmetinin kolayca kullanılabileceği biçimde donatılmış durumda. V800 hakkında daha fazla bilgi için: www.SonyEricsson.com/V800

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Biz, bağımsız yayın kuruluşu olarak, size sunduğumuz hizmetin maliyetini, reklam gelirleri ile karşılıyıoruz. Reklam gelirlerimizii artırmamıza yardımcı olun.