Ana sayfa BT Gündem Düşünce hızında şirket yönetmek için…

Düşünce hızında şirket yönetmek için…

89
0

SAP’nin, BusinessObjects Forum etkinliği, 26 Mart 2010 Cuma günü, Swissotel’de çeşitli sektörlerden farklı ölçekteki şirket temsilcilerinin katılımı ile gerçekleştirilecek. Etkinliğin açılışı, SAP BusinessObject Stratejik Pazarlama Direktörü Timo Elliot tarafından yapılacak. İş zekası üzerine gerçekleştirdiği çalışmalarla tanınan Timo Elliot, futurist ve guru olarak nitelendiriliyor. Timo Elliot etkinlikte, BusinessObjects çözümlerinin nasıl değerlendirilmesi gerektiğini ve BusinessObjects çözümlerinin şirketlere sağlayacağı faydaları anlatacak. SAP BusinessObjects etkinliğinde; konularına göre ayrılan 5 salonda, farklı sektörlerden 20 firma tarafından 25 sunum yapılacak. Etkinlikte söz alacak firmalar arasında; Arete, Bizcon, Çalık Holding, Deloitte, Detaysoft, Doğan Yayın Holding, Elsys, Ernst&Young, FIT Consulting, Halkbank, HP, KoçSistem, MBIS, Metric Technology, PriceWaterhouseCoopers, Prodea, SAP, Standard Profil, Tüpraş, Uniteam bulunuyor. Etkinlik süresince bankacılık, enerji, finans, gıda, teknoloji, üretim gibi farklı sektörlerde SAP BusinessObjects çözümleri kullanılarak gerçekleştirilen örnek iş hikayeleri anlatılacak. Etkinlikte, Kurumsal Kontrol, Risk Yönetimi, Uyumluluk, Kurumsal Performans Yönetimi, Raporlama&Dashboard ve Teknoloji, İş Zekası, Çevre, Sağlık ve Güvenlik (EH&S) konuları ile ilgili sunumlar yapılacak.
BusinessObjects, insan, bilgi ve işletme arasındaki bağlantıyı kurarak iş dünyasının çalışma biçimini yeniliyor. SAP BusinessObjects çözümleri şirketlere, günümüzün zorlu ekonomik koşullarında, tüm verileri ve iş süreçlerini entegre ederek finansal mükemmelliğe ulaşma ve stratejilere yön verme becerisi kazandırıyor.
BusinessObjects, organizasyonların anlık ve periyodik rapor ihtiyaçlarını karşılayabilmek için hızlı, esnek, kullanıcı kolay, güvenli, genişleyebilir bir platform sağlıyor. Bu platform sayesinde bilgiye erişimde grafik, tablo, harita, trafik ışıkları gibi zengin görüntü ve sunum içerikleri elde edilebiliyor.