e-Dönüşüm yıldızlarında başvurular başladı

Bilişim Yıldızları e-Dönüşüm Yarışması, bu yıl e-dönüşüm çalışmalarına 7 farklı kategoride ödül verecek. Ulaştırma Bakanlığı, Bilişim Teknolojileri Kurulu, Kalkınma Bakanlığı, TBV, TUBİSAD, YASAD, TEDER, MOBİSAD,TBGD,  Bahçeşehir Üniversitesi , Getron, ve İRM gibi birçok kurum ve kuruluşun desteklediği e-dönüşüm yarışmasında, her kategoride ilk üçe girenler 8 Kasım 2012 tarihinde İstanbul’da gerçekleştirilecek törenle ödüllerini alacaklar.

Rakamlarla Yarışma

Yarışmamız bu geçen kısa süre içinde yüzlerce siteyi  değerlendirmiş v e 83 ödülü derececeye giren yarışmacılara dağıtmıştır.

Web sitemiz geçen 3 yıllık yarışma süresince her yıl artan bir oranda yıllık ortalama 10,000 üstünde bir sayıda ziyaret edilmektedir. Halk oylamasına her sene binlerlerce kişi katılmaktadır.

Katılımcı profili oldukça üst düzeyde gerçekleşmektedir. Ulusal firmalar kadar, çok uluslu  firmalar da yarışmaya katılmaktadır.2009  yılı adaylarının, %77’si özel kurum ve kuruluşlardan olup, %37’sinin bilanço büyüklüğü 100 Milyon TL üstündedir.

Yarışma herkese açık ve ücretsiz

Bilişim Yıldızları e-Dönüşüm Yarışması’na, bilişim yapısını internet platformuyla bütünleştirmiş projelere sahip tüm web sitesi sahibi firma, kurum ya da kişiler ve onların yetkili kıldıkları her ajans katılabiliyor. Katılım için bir ücret talep edilmemektedir.

Üyeliklerin ve yarışmaya katılım başvuruların yoğun olarak başladığı Bilişim Yıldızları e-Dönüşüm Yarışması’na başvurular, www.bilisimyildizlari.com resmi web sitesinde yer alan başvuru alanından yapılabiliyor. Başvurusu yapılan sitenin, yılın bir bölümünde kullanımda olmuş olması gerekliliğin yanı sıra, başvuru yapmadan önce www.bilisimyildizlari.com yarışma web sitesine üye olup bir kullanıcı hesabı oluşturması gerekiyor.

Bilişim Yıldızları’na 7 ayrı kategoride başvuru yapılabiliyor

Adaylar, Bilişim Yıldızları e-Dönüşüm Yarışması’na istedikleri kategoriden başvurabilirler. Başvuru öncesi mutlaka her kategori hakkında iletilen bilgiler incelenip söz konusu site için en uygun kategoriden başvurması önerilmektedir.  

    e-kent
    e-belediye
    e-ticaret
    e-genç
    e-hizmet
    e-eğitim
    e-inovasyon-girisimcilik

Bilişim Yıldızları e-Dönüşüm Yarışması’nda, jüri değerlendirmesinin yanı sıra halk oylaması da değerlendirmeye katılmaktadır. Böylece etkinliğe, her seviyeden, daha büyük bir internet kullanıcısının aktif olarak katılması sağlanmaktadır.

 

Yarışmaya başvurular 1 Kasım 2012 tarihine kadar devam edecek. Jüri değerlendirmesive halk oylaması ödül töreninden 1 gün öncesi, 7 Kasım 2012 tarihine kadar sürecek. 8 Kasım 2012 tarihindeki ödül töreni ile ödüller her biri Bilişim Yıldızı olan sahiplerini bulacak.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Biz, bağımsız yayın kuruluşu olarak, size sunduğumuz hizmetin maliyetini, reklam gelirleri ile karşılıyıoruz. Reklam gelirlerimizii artırmamıza yardımcı olun.