e-trader müşterisi olana BlackBerry Torch

Garanti Bankası, hisse senedi ile VOB işlemlerinde kolaylık ve hız sağlayan e-Trader uygulamasını kullanan müşterilerine, BlackBerry Torch marka telefon kazanma fırsatı sunuyor. Kampanya kapsamında, 25 Kasım tarihine kadar Garanti’nin e-Trader mobil kanallarından (iPad, iPhone, BlackBerry) işlem yapanlar çekilişe katılabilecek. Çekilişin sonunda ise 25 talihli, BlackBerry Torch marka telefon kazanma şansını elde edecek.

Kampanyaya katılmak isteyen Garanti müşterileri, kampanya dönemi boyunca tutar ve işlem adedinden bağımsız olarak, kişi başına 1 adet çekiliş hakkı kazanacak. Hisse senedi ve VOB işlemlerinin anlık yapıldığı e-Trader platformuna; Garanti’nin İnternet Şubesi, iPad, iPhone ve Blackberry kanallarından ulaşılabiliyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici kullandığınız için, içeriğimizi görüntüleyemiyorsunuz. Biz, bağımsız yayın kuruluşu olarak, size sunduğumuz hizmetin maliyetini, reklam gelirleri ile karşılıyıoruz. İçeriğimizi görüntülemek ve reklam gelirlerimizi artırmamıza yardımcı olmak için reklam engelleyici uygulamanızı kapatarak yeniden deneyin.